°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Prestrelka v českom šoubiznise: Ewa Farna obhajuje KORONAVÍRUS... Pustili sa do nej ľudia aj známa spisovateľka!

Ewa Farna
Ewa Farna
Zdroj: Instagram E.F.
26.03.2020 12:55

PRAHA - Kým väčšinu ľudí šíriaci sa koronavírus značne obmedzuje v ich každodenných činnostiach, nájdu sa aj takí, ktorí sa v bezútešnej situácii snažia nájsť pozitíva. O to sa pokúsila aj Ewa Farna (26), no ľudia ju potom vôbec nešetrili.


Situáciou okolo koronavírusu žije doslova celý svet. Ľudia prerušili osobné stretnutia so svojimi blízkymi, kolegami či priateľmi a kontakty obmedzili na telefonáty či sociálne siete. Práve tie využívajú aj mnohé známe tváre, ktoré chcú zostať v spojení so svojimi fanúšikmi. Výnimkou nie je ani mladá speváčka Ewa Farna.

 

Nahnevala ľudí

Tá si povedala, že sa zamyslí nad prínosom aktuálnej situácie pre životy ľudí a na svojom profile uverejnila status venovaný ochoreniu COVID-19, ktoré ochromilo celý svet. „Dostali sme chorobu na mieru. Asi sme ju ako ľudstvo naozaj potrebovali,” uviedla Ewa. „Mysleli sme si, že sme vládcovia tejto Zeme, a preto sme dostali túto chorobu, aby nás niečo miniatúrneho, čo ani nie je vidieť, mohlo skrotiť, dať nám príučku a trochu pokory... Táto choroba nám berie veľa, ale zároveň nám dáva možnosť sa toho toľko naučiť a pochopiť, čo je v živote najdôležitejšie,” píše Ewa na svojom Instagrame.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇨🇿shared from🇨🇿 Sesmolila jsem post o tom, jak celý ten virus sebou nese i pozitiva... Ale jista paní Kotoučková to napsala mnohem líp, takže sdílím svůj pohled jejími slovy:🥰🙏🏼 👏 Lidstvo dostalo přesně tu nemoc, jakou potřebovalo.. Přestali jsme si vážit zdraví a proto jsme dostali takovou nemoc, abychom si uvědomili, na čem nejvíc záleží..❤️ ❤️Přestali jsme si vážit přírody a proto jsme dostali takovou nemoc, aby nám pobyt v ní byl vzácný..🌲 🌲 Přestali jsme fungovat v rodině a proto nás tato nemoc zamkla do našich domovů, abychom se mohli znovu naučit fungovat jako rodina.. 👩 👪 Přestali jsme si vážit starých a nemocných a proto nám byla dána tato nemoc, abychom si připomněli, jak jsou zranitelní..🤒😷 Přestali jsme si vážit zdravotníků a lékárníků, abychom zjistili, jak jsou nepostradatelní.. ☝🏼 🙏🏼 Přestali jsme mít respekt k učitelům a proto tato nemoc uzavřela naše školy, aby si rodiče mohli vyzkoušet sami roli učitelů....📖 📖 Mysleli jsme si, že si můžeme všechno koupit, být kdekoliv a s kýmkoli a proto jsme dostali tento druh nemoci, abychom si uvědomili, že to není samozřejmost.. Mamon nám zamotal hlavu, volný čas jsme trávili v nákupních centrech, proto nám je tato nemoc zavřela, abychom pochopili, že si štěstí koupit nemůžeme...💵💵 👠Zaměřili jsme velkou pozornost na náš vzhled a porovnávání se navzájem, proto nám tato nemoc zakryla tváře, abychom pochopili, že tam naše krása není.....🥰 🥰Mysleli jsme si, že jsme vládci této země a proto jsme dostali tuto nemoc, aby nás něco miniaturního, co ani není vidět, mohlo zkrotit, dát nám příručku a trochu pokory.. 🌏🌍 🌎 Tato nemoc nám bere hodně, ale zároveň nám dává možnost se toho tolik naučit a pochopit, co je v životě nejdůležitější. Dostali jsme nemoc na míru.. asi jsme ji jako lidstvo opravdu potřebovali....😶 Konec citatu.

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93),

Dobrý úmysel sa však nestretol s pochopením a niektorí fanúšikovia, ktorí speváčku na sociálnej sieti sledujú, sa s hviezdou pustili do boja. „Toto je horšie ako všetky kolujúce e-maily, čo som čítala... Toto ste si zaslúžili? Napísali by ste to, aj keby na to zomrel niekto z kruhu vašej rodiny, známych?” pustila sa do mamičky 9-mesačného Artuša jedna z nich a pridali sa i ďalší.

Ewa Farna chcela fanúšikov posmeliť, no neúspešne.
Prestrelka v českom šoubiznise:

Rozporuplná citácia, ktorú si Ewa požičala od istej pani Kotoučkovej, nenechala chladnou ani známu českú spisovateľku Radku Třeštíkovú (38). „Vždy, keď toto niekto zazdieľa, tak si položím otázku: Naozaj si zaslúžia starí, slabí a chorí ľudia zomrieť? Naozaj potrebujú dostať ľudia, ktorí na tom boli finančne zle, ďalšiu ťažkú ranu?” osopila sa na talentovanú brunetku Třeštíková.

Ewa Farna si pohnevala fanúšikov, i známu autorku románov.
Prestrelka v českom šoubiznise:
Zdroj: Profimedia

Ewa sa však bráni, že toto nebol zámer jej statusu a pandémiu sa nesnaží zľahčovať. Spisovateľka si ale stojí za svojím. „Podľa mňa je toto zovšeobecnenie na "ľudstvo" nešťastné a neempatické voči obetiam a poškodeným,” poučuje o 12 rokov mladšiu kolegyňu z umeleckej brandže.

Ewa Farna trávi posledné dni, rovnako ako väčšina iných, doma.
Prestrelka v českom šoubiznise:

Hoci bol jej úmysel dobrý, zdá sa, že Ewa zahrala ľuďom na poriadne citlivú strunu.

Ewa Farna s manželom sa len minulý rok stali rodičmi malého Artuša.
Prestrelka v českom šoubiznise:

Súhlasíte s Ewou?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 991Galéria

Ewa Farna Ewa Farna chcela fanúšikov Ewa Farna si pohnevala Ewa Farna trávi posledné Ewa Farna s manželom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: Instagram E.F.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články