°C

Nedeľa, 7. jún 2020. Meniny má Róbert, zajtra Medard.

KORONAVÍRUS zasiahol rodinu Bolka Polívku: Jeho exsvokra (84) je v nemocnici!

Bolek Polívka a Chantal Poullain
Bolek Polívka a Chantal Poullain
Zdroj: Divadlo Bolka Polívky/Ján Zemiar
02.04.2020 21:00

PRAHA – Pandémia koronavírusu sa nevyhla ani rodine Bolka Polívku (70). Mama jeho exmanželky, herečky Chantal Poullain (63), je totiž pozitívna na COVID-19. Hercova bývalá svokra musela byť hospitalizovaná v nemocnici.


Vírus si nevyberá a môže sa ním nakaziť skutočne ktokoľvek. Rizikovou skupinou sú ľudia po šesťdesiatke a tak sa bývalá manželka Bolka Polívku utiahla na chalupu na vidieku. Pre Chantal Poullain je riziko o to väčšie, že v minulosti prekonala rakovinu a má za sebou sériu chemoterapií, preto je jej imunita oslabená. Chantal sa síce zatiaľ darí ochoreniu vyhnúť, jej mama toľko šťastia nemala.

Mama Chantal Poullain, exmanželky Bolka Polívku, má koronavírus.
KORONAVÍRUS zasiahol rodinu Bolka
Zdroj: CT

„Nákaza koronavírusom sa bohužiaľ nevyhla ani nám, ochorela neter Magali a aj moja osemdesiatštyriročná maminka, ktorá je momentálne hospitalizovaná. Jej stav je zatiaľ stabilizovaný, ale aj tak sa o ňu veľmi bojím. Maminkina vitalita je adekvátna veku, je veľmi oslabená,“ vyjadrila sa pre idnes.cz exmanželka Bola Polívku o zdravotnom stave svojej mamy. A hoci by veľmi chcela, nemôže byť teraz vôbec s ňou. Chantal totiž žije v Česku a jej mama je vo Francúzsku. 

Chantal Poullain má s Bolkom syna Vladimíra. Obaja sa teraz boja o herečkinu mamu.
KORONAVÍRUS zasiahol rodinu Bolka
Zdroj: CT


Galéria

Bolek Polívka a Chantal Mama Chantal Poullain, exmanželky Chantal Poullain má s Exsvokra Bolka Polívku, mama Chantalina mama je hospitalizovaná Chantal Poullain

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Divadlo Bolka Polívku, Ján Zemiar, ČT, Bonton

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články