Utorok, 18. máj 2021. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Hviezda Hornej Dolnej skončila v nemocnici: Namiesto oslavy jubilea vážna operácia!

Hviezda Hornej Dolnej skončila v nemocnici!
Hviezda Hornej Dolnej skončila v nemocnici!
Zdroj: TV MARKÍZA
05.03.2020 10:39

BRATISLAVA – Mala sa tešiť a užiť si naplno svoj deň a oslavu jubilea, no miesto toho skončila v nemocnici. Neodmysliteľná predstaviteľka Blažkovej, herečka Daniela Gudabová (60), totiž musela ísť pod nôž a lekár jej stanovil termín operácie rovno na deň jej narodenín. S oslavou tak musí počkať!


Po určitom veku sa zrejme človek až tak na oslavu narodenín neteší, no jubileum, to už je celkom iná vec. To svoje mala v stredu herečka Daniela Gudabová, ktorá v markizáckej Hornej Dolnej stvárňuje nezameniteľnú a snáď najznámejšiu dedinčanku Blažkovú. Tá je vždy hneď prvá nastúpená pred kostolom. Teraz však musela nastúpiť do nemocnice kvôli vážnej operácii, o čom informoval web markiza.sk.

Svoje šesťdesiate narodeniny tak strávila obklopená sestričkami a lekármi. Danielu totiž nedávno trápil obličkový záchvat, a tak bola nútená ísť na operáciu, ktorú jej stanovili na 4. marca. „Pani Gudabová sa včera podrobila dlho plánovanej operácii žlčníkových kameňov. Prajeme jej skoré uzdravenie a veríme, že sa čoskoro k nakrúcaniu Hornej Dolnej bude môcť vrátiť. Diváci ju však uvidia v novej sérii, ktorá štartuje už dnes.“ vyjadrila sa pre topky.sk PR manažérka seriálu Horná Dolná Adriana Podobová. Herečke želáme skoré zotavenie.

Daniela Gudabová oslávila v stredu jubileum. Strávila ho však v nemocnici.
Hviezda Hornej Dolnej skončila
Zdroj: TV MARKÍZA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Hviezda Hornej Dolnej skončila Daniela Gudabová oslávila v Daniela Gudabová podstúpila na Starú Blažkovú, obľúbenú dedinčanku, Daniela Gudabová podstúpila operáciu Daniela Gudabová sa nedávno

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV Markíza, TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články