°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Hviezda Baywatchu po 20 rokoch: Úplne nahá... Wau, ona že má 51?!

Donna D'Errico
Donna D'Errico
Zdroj: profimedia.sk
26.02.2020 13:01

BRATISLAVA - Pamätáte si sexi Donnu Marco z legendárneho Baywatchu? Blonďatá prsaňa v červených bikinách si vďaka účinkovaniu v nezabudnuteľnom seriáli na svoje konto pripísala tisícky fanúšikov, a čo si budeme hovoriť, najmä mužského pohlavia. Úlohu plavčíčky stvárnila herečka Donna D'Errico (51), ktorá síce už dávno nie je čerstvou tridsiatničkou, no vyzerá tak skvele, že by sa do úsporných plaviek mohla pokojne obliecť aj teraz!


Jamky v lícach, blond hriva a mega sexi postavička. Tým všetkým si v rokoch 1996 až 1998 Donna získala množstvo obdivovateľov, ktorí sa aj jej pričinením pravidelne vracali pred televízne obrazovky. Len v máloktorom seriáli z tejto doby totiž bola taká nálož krásnych žien, ako práve v ikonickom Baywatchi. No a kým niektorým kolegyniam roky príliš neprospeli, o Donne sa to rozhodne povedať nedá. 

Takto Donna vyzerala v časoch svojej najväčšej slávy.
Donna D'Errico
Zdroj: nbc

Donna rozhodne nevyzerá na to, že pred rokom oslavovala 50. narodeniny.
Hviezda Baywatchu po 20
Zdroj: Paramount Pictures

Herečka sa totiž aktuálne nechala nafotiť celkom nahá, no a jednému by pri pohľade na jej telo mohlo pokojne zabehnúť. Krivky má totiž rovnako zvodné ako pred vyše dvadsiatimi rokmi a jej tvár absolútne nevyzerá na to, že táto dáma má už rok po päťdesiatke.

A odvahy má Donna ešte viac ako jej postava pri zachraňovaní topiacich sa nešťastníkov. Jediné, čo jej nahú pokožku prikrýva, je červená farba, ktorá však absolútne neskrýva krivky jej pŕs a presvitajúce bradavky. No čo, dámy... Chceli by ste takto v 50-ke vyzerať aj vy? 


Galéria

Donna D'Errico Takto Donna vyzerala v Donna rozhodne nevyzerá na Donna D'Errico

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články