°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Vážny úraz v divadle: Herec Alexander Bárta skončil v nemocnici... Prasknutý krížový stavec!

Alexander Bárta mal v minulosti vážny úraz.
Alexander Bárta mal v minulosti vážny úraz.
Zdroj: Vlado Anjel
25.02.2020 18:02

BRATISLAVA - Alexander Bárta (43) aktuálne hviezdi v jojkárskom seriáli Nový život, no čoskoro sa objaví aj v seriálovej novinke televízie Markíza - Červené pásky. Tam stvárni otca ťažko chorého chlapca, ktorý skončí v nemocnici. A práve v tejto súvislosti si herec zaspomínal aj na svoju hospitalizáciu spred rokov. Ako vysokoškolák totiž v divadle spadol tak nešťastne, že mu praskol prvý krížový stavec!


Na nepríjemné chvíle plné bolesti si Alexander Bárta zaspomínal pre web markiza.sk. V novom seriáli modro-žltej televízie s názvom Červené pásky totiž herec stvárni postavu otca jedného z hlavných hrdinov, ktorí v nemocnici budú bojovať o svoj život. 

Sám má pritom nie práve najlepšie spomienky na nemocnicu. Ako vysokoškolák v nej totiž pobudol takmer mesiac. Mohlo za to zranenie, ktoré si spôsobil počas skúšania v divadle. Padol tak nešťastne, že si poškodil stavec. 

„Ja som mal jeden úraz, vážnejší úraz, ktorý sa mi stal na vysokej škole a praskol mi prvý krížový stavec pri takom páde, zhodou okolností v divadle ako študentovi. A zostal som zrazu v nemocnici na 3,5 týždňa, takže mám nejaké skúsenosti s nemocnicou. Nie je to nič príjemné,“ zaspomínal si Bárta. 

„Musím povedať, že to bola veľmi zvláštna etapa v mojom živote, lebo zrazu sa vám úplne zmení všetko. Nehovoriac o tom, že keď si človek začne uvedomovať, čo sa všetko mohlo stať a mohlo to dopadnúť ešte horšie, tak o to viac si začne vážiť niektoré veci, takže na jednej strane rád spomínam na to obdobie, ale už by som bol veľmi nerád, keby sa to zopakovalo,“ dodal.

Aj vy ste už museli byť hospitalizovaný/-á v nemocnici?

56 % nie
áno 44 %

Hlasovalo: 306Galéria

Alexander Bárta mal v S odstupom rokov sa Alexander Bárta s partnerkou Alexander Bárta aktuálne hviezdi Alexander Bárta Alexander Bárta

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články