Na slovenského herca vytiahli FOTO z mladosti: Čože, veď vyzerá ako z Fanthagiro! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Na slovenského herca vytiahli FOTO z mladosti: Čože, veď vyzerá ako z Fanthagiro!

Alexander Bárta
Alexander Bárta
Zdroj: Michal Hudec
10.09.2019 12:00

BRATISLAVA - Toto že je naozaj on? Alexander Bárta (43) je miláčikom mnohých slovenských žien. Ich srdce si získal najmä vďaka postave Milana Kordiaka v jojkárskom Paneláku a niet sa čomu čudovať, nakoľko herec je naozaj fešák s obrovskou charizmou. Najnovšie sa však objavila fotka z jeho minulosti a... Dámy, páčil by sa vám aj takto?!


Zabudnite na seriálového mafiána s upravenou briadkou a krátkym zostrihom a predstavte si rebela s dlhým három. I keď to asi nebude jednoduché, pred rokmi to tak predsa len bolo. Alexander Bárta a jeho partnerka Henrieta Mičkovicová sa objavili v novej jojkárskej šou Čau Lujza, kde prezradili niekoľko pikošiek zo svojho života, bonzovala na nich aj ich spoločná dcéra Ester.

Alexander Bárta a Henrieta Mičkovicová boli hoštami šou Čau Lujza.
Na slovenského herca vytiahli
Zdroj: TV JOJ

Na slovenského herca vytiahli
Zdroj: TV JOJ

To však ani zďaleka nie je všetko. Zrejme najprekvapujúcejšia chvíľa prišla v momente, keď sa na obrazovke objavila Ňusiho fotografia z čias dávno minulých. „Vyrastal som na tvrdej hudbe, kedysi som mal kapelu a dlhé vlasy. Také háro by som si aj teraz mohol nechať,” vyjadril sa Bárta, keď ukázal čiernobiely záber s bujnou hrivou.

Alexander Bárta mal kedysi takéto dlhé vlasy a hrával v rockovej kapele.
Na slovenského herca vytiahli
Zdroj: TV JOJ

Na spomínanej snímke vďaka tmavým očiam, uhrančivému pohľadu a účesu nápadne pripomína Tarabasa z rozprávky Fanthagiro. Treba však uznať, že aj takto mu to skutočne pristalo, no a keď sa pridá hra na basovú gitaru a hudobná kariéra, je celkom isté, že Bárta musel byť lámač ženských sŕdc aj predtým, než sa stal známym hercom. No čo, dámy. Dali by ste si povedať?

Pristali podľa vás Bártovi dlhé vlasy?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1415Galéria

Alexander Bárta Alexander Bárta a Henrieta Alexander Bárta a Henrieta Alexander Bárta mal kedysi

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články