°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

FOTO Diana Mórová (49) v novom filme: Erotická scéna s Jozefom Vajdom (64)... Nahé prsia cez celé plátno!

Diana Mórová sa odhalila vo filmovej novinke Sviňa.
Diana Mórová sa odhalila vo filmovej novinke Sviňa.
Zdroj: Jan Zemiar
07.02.2020 09:01

BRATISLAVA - V utorok sa konala slávnostná premiéra nového slovenského filmu s názvom Sviňa. Vo filme, ktorého dej pripomína krutú realitu, stvárňuje jednu z hlavných postáv herečka Diana Mórová (49). A odhalila tam úplne všetko, strihla si totiž erotickú scénu s kolegom Jozefom Vajdom (64). A jej nahé prsia sú cez celé filmové plátno!


K hereckému chlebíčku už prirodzene patrí aj nahota. A tej sa aktuálne v novom slovenskom filme Sviňa nevyhla herečka Diana Mórová. V novinke si blondínka strihla poriadne vzrušujúcu scénu s hereckým kolegom Jozefom Vajdom. 

Ona ako riaditeľka resocializačného centra a on ako kontroverzný podnikateľ sa spolu ocitli v jednej posteli... A divákom sa v momente naskytne pohľad na Dianine dokonalé krivky a úplne nahé prsia, ktoré sú v sexi chvíli doslova cez celé filmové plátno. 

Treba však povedať, že plavovláska je na podobné zábery už viac-menej zvyknutá. Nejde totiž ani zďaleka o prvú nahú scénu, ktorú počas svojej kariéry natočila. Navyše úloha riaditeľky resocializačného centra bola natoľko zaujímavá, že ju aj napriek týmto záberom hneď prijala.

„Už keď mi pán Biermann povedal, o čom to je, kto to napísal, čo to všetko obsahuje, tak som vedela v priebehu minúty, že určite do toho chcem ísť. A ešte keď mi povedal, koho budem hrať, teda takú postavu, tak sa mi to veľmi zapáčilo, a preto som vstúpila do tohto projektu,“ povedala nám herečka ešte na premiére.

Pôjdete si pozrieť film Sviňa?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 2943Galéria

Diana Mórová sa odhalila Diana Mórová a Jozef Diana Mórová si strihla Diana Mórová si strihla Diana Mórová si strihla Diana Mórová si strihla Diana Mórová na premiére

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články