°C

Sobota, 11. júl 2020. Meniny má Milota, zajtra Nina.

Trápne chvíle Diany Mórovej: Hnačka ju chytila rovno na javisku... Všetci boli v šoku!

Diana Mórová prišla s intímnym priznaním v relácii Záhady tela.
Diana Mórová prišla s intímnym priznaním v relácii Záhady tela.
Zdroj: RTVS
07.06.2020 09:00

BRATISLAVA - Aj herci sú len úplne normálni ľudia, ako my ostatní, a tak ich neobchádzajú ani úplne bežné zdravotné problémy. Diana Mórová (50) otvorene priznala, že ju chytila hnačka rovno na javisku. Keď začala nepríjemné chvíle riešiť, všetci zostali v šoku!


S týmto intímnym priznaním prišla Diana Mórová v relácii Záhady tela ešte minulý rok v marci. V sobotu však verejnoprávna RTVS časť so známou herečkou opakovala. No a práve tam prišla reč na črevné problémy, ktoré neraz človeka dokážu zastihnúť v tej najnevhodnejšej chvíli. 

Práve s takýmto zážitkom má skúsenosť aj sympatická slovenská herečka. „Vieš, čo je najhoršie? Keď ťa to chytí a ty hráš na javisku. Mne sa to raz stalo a musím sa priznať, to je, to je...“ ťažko hľadala slová Mórová. Moderátor relácie Marián Miezga sa však zaujímal, či sa umelkyni podarilo hru dohrať. 

„Musela som odbehnúť, všetci boli v šoku, kam tá išla a potom som sa vrátila. Najhoršie je, keď ťa to stále častejšie a častejšie prepadáva na tom javisku, lebo máš bolesti. A v bolestiach hrať, to je hrozné,“ priznala bez ostychu Diana. Tak schválne, zastihla už aj vás hnačka v podobne nevhodnej chvíli?

Dianu Mórovú chytili črevné problémy priamo na javisku.
Trápne chvíle Diany Mórovej:
Zdroj: RTVS

Zastihli črevné problémy aj vás v podobne nevhodnej chvíli?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 2785Galéria

Diana Mórová prišla s Dianu Mórovú chytili črevné

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články