Známy moderátor len o vlások unikol smrti: Teroristi ho nestihli! | Topky.sk

Pondelok, 21. október 2019. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Známy moderátor len o vlások unikol smrti: Teroristi ho nestihli!

Michal Hudák si opäť zaspomínal na nepríjemný zážitok.
Michal Hudák si opäť zaspomínal na nepríjemný zážitok.
Zdroj: Jan Zemiar
25.06.2019 09:00

BRATISLAVA - Cestovanie so sebou prináša kopec skvelých zážitkov, no v cudzích krajinách môže na výletníkov neraz číhať aj nebezpečenstvo. Svoje o tom vie aj populárny moderátor, herec a zabávač Michal Hudák (49). Ten si pri príležitosti svojich okrúhlych narodenín zaspomínal, ako sa len tesne vyhol obrovskému nešťastiu.


Michal Hudák momentálne hviezdi v zábavnej šou televízie JOJ Inkognito, kde spolu s ďalšími známymi hercami či hudobníkmi hádajú netradičné povolania. Moderátor je v relácii stálou tvárou, a tak si preňho televízny štáb a kolegovia vymysleli prekvapenie. Keďže práve tento štvrtok pripadá na deň moderátorových okrúhlych päťdesiatych narodenín, do Inkognita ako tajného hosťa pozvali hudobnú kapelu Žobráci, v ktorej Hudák aktívne pôsobí ako spevák.

Známy moderátor len o
Zdroj: TV JOJ

Moderátor najprv indíciám nechcel veriť, no bol to práve on, kto nakoniec odhalil, o akú kapelu ide, a pred kamerami neskrýval dojatie. „Vy ste sa zbláznili úplne?" habkal zo seba so slzami v očiach a snažil sa udržať emócie na uzde. S kapelou funguje už neuveriteľných 39 rokov a prežili toho spolu naozaj veľa. Na jeden extra silný zážitok si opäť zaspomínali.

Známy moderátor len o
Zdroj: TV JOJ

V roku 2001 sa totiž vybrali do amerického New Yorku a príležitosť využili aj na to, aby si, ako správni turisti, obzreli legendárne dvojičky, a to len deň pred ničivým náletom lietadiel s teroristami. „Od nášho sprievodcu sme dostali takú možnosť vyjsť eskalátormi hore na tú strechu, kde už bolo nad nami len nebo. My sme to tam prechádzali a zrazu začalo strašne pršať," opísal jeden z členov kapely. Práve preto následne vyhliadku zavreli. Žobráci tak boli poslední návštevníci, ktorí sa na strechu svetového obchodného centra dostali.

Známy moderátor len o
Zdroj: TV JOJ

Kapela teda len tesne unikla tragédii, ktorá nasledujúci deň otriasla nielen Spojenými štátmi, ale i zvyškom sveta. I keď so zmiešanými pocitmi, na túto príhodu partia kamarátov určite len tak ľahko nezabudne.

Navštevujete počas dovoleniek pamiatky?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 900Galéria

Michal Hudák si opäť V zábavnej šou Michala Michalovi Hudákovi k okrúhlym Michal Hudák si s Michal Hudák pôsobí v Michala Hudáka prekvapenie dojalo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee
FOTO: TV JOJ, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články