Herečka Zuzana Vačková prehovorila o úraze: Strašná bolesť a... Stále nefunguje naplno! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Herečka Zuzana Vačková prehovorila o úraze: Strašná bolesť a... Stále nefunguje naplno!

Zuzana Vačková
Zuzana Vačková
Zdroj: Jan Zemiar
08.06.2019 06:00

BRATISLAVA - Hoci už má na chrbte, ako sa hovorí, päť krížikov, stále je pohybovo aktívna. Zuzana Vačková (50) preto ani tento rok neváhala zúčastniť sa Misie - osobnosti kuriérmi na pomoc iným. A to aj napriek tomu, že prekonala bolestivý úraz, ktorý jej nedovoľoval toľko športu, ako by chcela. Dokopy sa dáva postupne!


Herečka Zuzana Vačková patrí medzi aktívne ženy, ktoré sa o seba starajú aj tým, že pravidelne športujú či cvičia. Na to, že tento rok oslávila päťdesiatku, vyzerá skvele, no ani jej sa úrazy nevyhýbajú. Ako nám prezradila, nie je to tak dávno, čo jeden prekonala a ešte stále sa z neho zotavuje.

„Mala som úraz päty a ono sa to nezdá, že päta, je to malilinké, ale zase vie to strašne bolieť a veľmi ťažko sa s tým potom behá," povedala nám Zuzka, ktorá behá už nejaký ten piatok, no teraz musela tempo zvoľniť. „Teraz vlastne začínam zase s nejakou rýchlou chôdzou, ale teda vraciam sa späť," objasnila, že pomalými krôčikmi sa dostáva opäť do zabehaných koľají.

Ešte totiž nie je celkom fit a hoci zranenie päty vyzerá ako banalita, opak je pravdou a úplné vyliečenie si vyžaduje čas. „Uvidím, kedy sa mi to celé nejako vylieči a budem môcť opäť naplno fungovať. Aj keď je pravda, že už nejaké vrcholové výkony nemám v pláne podávať," hovorí s úsmevom herečka, ktorej prajeme skoré zotavenie.

Zuzana Vačková sa aktívne venuje športu.
Herečka Zuzana Vačková prehovorila
Zdroj: Instagram Z.V.

Mali ste niekedy zranenú pätu?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 348Galéria

Zuzana Vačková Zuzana Vačková sa aktívne Hoci má Zuzana Vačková Zuzana Vačková sa aktívne Zuzanu Vačkovú postihlo zranenie Zuzane Vačkovej robí na Zuzana Vačková už nejaký

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
VIDEO: Martin Bublavý,
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články