°C

Pondelok, 10. august 2020. Meniny má Vavrinec, zajtra Zuzana.

Mladý exsuperstarista po vzťahu s Knechtovou: Skončil zavretý na psychiatrii!

Petr Borkovec skončil na psychiatrii!
Petr Borkovec skončil na psychiatrii!
Zdroj: Instagram P.B.
05.06.2019 13:30

PRAHA - Tak tomu sa povie zvrat v živote mladého človeka! Petr Borkovec (19) sa objavil vlani v speváckej súťaži Superstar. Hoci ju nevyhral, útechou mu vtedy bola láska o devätnásť rokov staršej porotkyne Kataríny Knechtovej (38). Tento vzťah však napokon nevydržal, mladý Čech veľa pil a teraz skončil na psychiatrii.


Len minulý rok sa dostal do povedomia českého a slovenského národa, keď sa prihlásil do súťaže Superstar. I keď nezvíťazil, do oka mu padla staršia porotkyňa Katarína Knechtová. Spoločný vzťah najprv tajili, neskôr však na sociálnej sieti zdieľali spoločné zamilované fotografie a videá. Ich láske však nepriala Borkovcova mama, ktorá považovala Katku za starú k*rvu, ktorá si narazila mladého zajačika.

Mama Petra Borkovca nebola zo vzťahu s Katarínou Knechtovou vôbec nadšená.
Mladý exsuperstarista po vzťahu
Zdroj: Instagram P.B.

Ich láska napokon vymizla tak rýchlo, ako sa objavila. Kým Knechtová sa s iným mužom bozkáva vo svojom klipe, Petr našiel lásku v tmavovláske Márii, o ktorej sa šepká, že je Kataríne veľmi podobná. Okrem rozchodu so známou Slovenkou si však exsuperstarista prešiel aj problémami s alkoholom. Tie mal vraj už počas randenia s o devätnásť rokov staršou brunetkou a práve to mal byť kameň úrazu.

Teraz priznal Petr Borkovec na sociálnej sieti, že skončil na psychiatrii. „Asi by bolo fér, aby som vám niečo povedal. Momentálne sa nachádzam v psychiatrickej liečebni. Niekedy človek ani nevie, ako sa tu môže rýchlo ocitnúť, môže sa to stať každému z nás. Ešte tu pár týždňov budem, a tak budem rád za trpezlivosť a podporu," napísal odkaz svojím fanúšikom. Čo ho však do rúk odborník priviedlo, nekomentoval. Napriek tomu mu jeho fanúšikovia držia palce a chvália ho za jeho odvahu urobiť tento krok. 

Ešte stále tínedžer však nezaháľa a na liečení sa venuje aj svojej práci. „Skladám tu piesne, mám novú kapelu, manažérku, a tak je škoda, že sa moja tvorba trošku pozastavila, ale niekedy človek musí vedieť, kedy je potrebné zakročiť a hovorím si, že tie príbehy v piesniach budú mať aj väčšiu silu," prezradil Borkovec a na záver dodal: „Verím, že sa po prázdninách stretneme na nejakých koncertoch." Po tom, ako sa dostane z ústavu, zrejme naskočí rovno na pódium.

Petr Borkovec šiel dobrovoľne na psychiatrickú liečebňu.
Mladý exsuperstarista po vzťahu
Zdroj: Instagram P.B.


Galéria

Petr Borkovec skončil na Mama Petra Borkovca nebola Petr Borkovec šiel dobrovoľne Petr Borkovec zrejme našiel Petr Borkovec sa priznal Kedysi tvoril Petr Borkovec Na jednej párty sa Petr Borkovec mal k

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články