Nečakaný krok Markízy: Finále The Voice presunuli… TOTO myslia vážne? | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Nečakaný krok Markízy: Finále The Voice presunuli… TOTO myslia vážne?

Finále the Voice presunuli!
Finále the Voice presunuli!
10.05.2019 13:30

BRATISLAVA - Markizácky The Voice Česko Česko Slovensko sa medzi divákmi teší naozaj veľkej obľube. Hudobná šou pomaly, ale isto vrcholí a čakajú ju tri posledné kolá. Kým doteraz medzi večerným programom ťažko hľadala konkurenciu, minimálne počas najbližších dvoch víkendov zrejme klesne... Toto je dôvod!


Markíza sa rozhodla pre nečakaný krok a vysielací čas presunula z pôvodnej nedele na sobotný večer. To by, koniec-koncov, bolo ešte relatívne v poriadku, ak by sa nevyskytol jeden zásadný problém. Už túto sobotu sa totiž v rovnakom čase začne hokejový zápas medzi Slovenskom a Fínskom.

Šou The Voice mení vysielací čas. Z nedele sa presúva na sobotný večer.
Nečakaný krok Markízy: Finále
Zdroj: Instagram Z.P.

Rovnaký scenár nasleduje aj počas ďalšieho víkendu. V čase, keď bude Markíza vysielať The Voice, sa „naši chlapci“ budú pasovať s Veľkou Britániou. Zaujímalo nás teda, prečo sa televízia rozhodla pre zmenu času a navyše konkurovať hokeju. „Vysielací čas pre šou The Voice sa zmenil z dôvodu potreby zladenia programových plánov s televíziou Nova,“ vysvetlila nám PR manažérka Lenka Horáková. Nuž, uvidíme, či sa napokon takéto „čachrovanie“ Markíze vyplatí.

Budete v sobotu sledovať šou The Voice?

37 % nie
áno 63 %

Hlasovalo: 3932Galéria

Finále the Voice presunuli! Šou The Voice mení Finálové večery The Voice Finálové večery The Voice Finálové večery The Voice

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články