Barkolová už nie je krv a mlieko: Aha, ako vyzerala so 70 kilami! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Barkolová už nie je krv a mlieko: Aha, ako vyzerala so 70 kilami!

Erika Barkolová
Erika Barkolová
Zdroj: Ján Zemiar,
11.04.2019 10:30

BRATISLAVA - Môže sa pýšiť postavičkou ako lusk. Moderátorka Erika Barkolová (41) však nemala vždy postavu modelky a poriadne sa kvôli nej nadrela. Dopomohla jej k tomu aj jojkárska relácia Reštart, ktorá zmenila myslenie a pohľad na zdravý životný štýl už viacerým ľuďom. Plavovláska pred účasťou vážila 70 kíl a bola doslova krv a mlieko!


Šoubiznis nie je len pozlátko, ale aj moderátori či herci sa mnohokrát boria s problémami ako bežní smrteľníci. Aj Eriku Barkolovú trápili kilá navyše, no rozhodla sa, že to nenechá tak, prestane sa vyhovárať a niečo s tým urobí. Preto sa rozhodla prihlásiť do jojkárskej relácie Reštart, kde jej pomohli nakopnúť sa, zlepšiť si stravovanie a začať cvičiť.

Na začiatku, keď sa prihlásila, vážila sedemdesiat kíl. Hoci nebola obézna ani nemala výraznú nadváhu a jej postava sa dala zaradiť do kategórie krv a mlieko, necítila sa vo svojom tele dobre. Aj na Instagrame sa pochválila záberom pred a po. „Prvá fotka je z Mexika, január 2018, mala som 70 kíl... Nevyzerala som zle, len som sa necítila dobre. Druhá foto je aktuálna z Portorika, mam o 12 kíl menej a cítim sa lepšie. Nie je to o tom, byť štíhly, buďme, akí len chceme byť, hlavné je, aby sme so sebou boli spokojní," napísala moderátorka k záberu.

Erika Barkolová sa pochválila záberom spred roka a aktuálnym. Rozdiel je 12 kilogramov.
Barkolová už nie je
Zdroj: Instagram E.B.

Reštart pre ňu nebol len o tom, že musí schudnúť, lebo je tučná, skôr to bolo o pocite. „Reštart beriem tak, že sa musím ja cítiť dobre vo svojom tele. Neznamená to, že som teraz extrémne tučná, ale toto nie je telo, na ktoré som ja zvyknutá," povedala v relácii.

Do tej sa prihlásila pred rokom, a teda už skôr na nej bolo vidieť zmeny. Diváci mali v stredu možnosť vidieť aj to, ako reštartovanie jej životného štýlu prebiehalo. My sme Eriku stretli ešte v auguste, keď už mala krásnu postavu. Čo bolo na tom celom podľa moderátorky najťažšie? „Najťažšie je to rozhodnutie naozaj zdvihnúť zadok, nebyť lenivý a niečo pre seba spraviť," vysvetlila Erika pre Topky.

Na Erike Barkolovej je strata 12 kilogramov viditeľná.
Barkolová už nie je
Zdroj: Instagram E.B./TV JOJ

Prihlásili by ste sa aj vy do podobnej relácie, aby vám pomohli sa naštartovať?


Galéria

Erika Barkolová Erika Barkolová sa pochválila Na Erike Barkolovej je Aj na minuloročnom Československom Chcelo to sebazaprenie, no

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: TV JOJ, Instagram, Vlado Anjel, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články