°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Rozídená Richterová šokuje novinkou: Muži, traste sa!

Dominika Richterová
Dominika Richterová
Zdroj: Jan Zemiar
03.04.2019 15:00

BRATISLAVA - Tak tá sa teda nezdá! Len nedávno hviezda markizáckych Susedov oznámila, že sa rozhodla pre zásadnú životnú zmenu. Dominika Richterová (27) sa po rokoch vrátila k športovaniu a aktuálne pravidelne maká vo fitku pod dohľadom profesionálneho trénera. To však ani zďaleka nie je všetko. Aha, čo si vymyslela najnovšie!


Temperamentná herečka zjavne stále nemá dosť, a tak sa dala na šport, ktorý by pri nej tipoval len málokto. Nežná blondínka, ktorá by sa podľa svojho dievčenského zjavu hodila na jogu či balet, začala boxovať. „Veľmi sa mi tieto bojové umenia páčia, takže keď prišla možnosť, vôbec som neváhala. Povedala som si, že v živote treba skúsiť všetko,“ prezradila nám Dominika, čo ju k tomuto rozhodnutiu motivovalo.

Herečka však zároveň priznala, že jednoduché to veru nebolo. „Užívala som si to, ale priznám sa, že to bolo pre mňa náročné, hoci si myslím, že som pohybovo zdatná. Ešte ma asi žiadny šport nezničil tak ako box. Na konci toho bolo už na mňa celkom moc, bola som naozaj unavená. Moje telo ešte nie je na takéto pohyby zvyknuté, tak už ma trošku švaclo o zem,“ povedala nám Dominika, ktorá sa zverila do rúk trénera Rasťa Hrušku.

Dominika Richterová priznala, že ešte žiadny šport ju nevyčerpal tak ako box.
Rozídená Richterová šokuje novinkou:
Zdroj: Martin Bublavý

Dominika Richterová s trénerom Rasťom Hruškom, ktorý ju ani zďaleka nešetril.
Rozídená Richterová šokuje novinkou:
Zdroj: Martin Bublavý

Ten bol s Richterovej prvým výkonom spokojný a herečka priznala, že ju box naozaj chytil a určite budú nasledovať aj ďalšie tréningy. A keďže bitky akceptuje len v rámci športu, upozorňuje pánov, aby to ani neskúšali. „No muži by sa mali mať na pozore, lebo mám skvelého trénera. Takže, nehnevajte ma, lebo budú bomby,“ smeje sa Dominika. Ak vás zaujímajú ďalšie pikošky a novinky z herečkinho života, pozrite si náš videorozhovor vyššie.

Skúšali ste sa aj vy venovať niektorému z bojových umení?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 144Galéria

Dominika Richterová Dominika Richterová priznala, že Dominika Richterová s trénerom Dominika Richterová sa najnovšie Dominika Richterová s trénerom Dominiku síce tréning totálne

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia
FOTO: Ján Zemiar, Martin Bublavý ;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články