°C

Štvrtok, 20. február 2020. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Nový pár v slovenskom šoubiznise? Rozídená herečka prišla do spoločnosti s fešákom z Markízy!

Nový pár v slovenskom šoubiznise?
Nový pár v slovenskom šoubiznise?
Zdroj: pixabay.com
14.02.2019 05:45

BRATISLAVA - Nový muž v jej živote? Oficiálny partner sa po boku Dominiky Richterovej (27) neobjavil už približne rok. Od jej posledného rozchodu sa markizácka kráska so žiadnym nádejným priateľom na verejnosti neobjavila a navyše, svoje súkromie si úzkostlivo stráži. Na premiére filmu Alita: Bojový anjel sa však blondínka objavila s mužským sprievodom. Aha, pozrite na toho fešáka!


Len čo Dominika vošla do priestorov kina, upútala na seba pozornosť. Okrem toho, že herečka vyzerala výborne a rozdávala úsmevy na všetky strany, nikomu neuniklo, že spoločnosť jej robí atraktívny muž. Ide o Vratka Sirágiho, šikovného moderátora z Telerána, ktorý je čoraz populárnejší a v spoločenskom dianí sa objavuje stále častejšie.

Dominika Richterová prišla v sprievode sympatického markizáka Vratka Sirágiho.
Nový pár v slovenskom
Zdroj: Jan Zemiar

Nový pár v slovenskom
Zdroj: Jan Zemiar

Samozrejme, okamžite sa teda núkala otázka, či ide o Richterovej novej partnera. Keď sme sa zaujímali, či je medzi Vratkom a Dominikou niečo viac, herečka nám so smiechom vysvetlila, že markizák je jedným z jej najlepších priateľov. Nuž, nech je to akokoľvek, ak by boli spolu, išlo by o mimoriadne pekný párik. Čo myslíte, hodia sa k sebe?

Pozrite si trailer k filmu Alita: Bojový anjel

Bol by podľa vás z Dominiky a Vratka pekný pár?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1004Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články