Najťažšie obdobie markizáckej krásky: Rozchod a smrť jej milovaného! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Najťažšie obdobie markizáckej krásky: Rozchod a smrť jej milovaného!

Najťažšie obdobie markizáckej krásky!
Najťažšie obdobie markizáckej krásky!
Zdroj: Instagram L.M.
10.02.2019 22:00

BRATISLAVA - Prežíva najťažšie obdobie vo svojom živote! Markizácka kráska sa vo veľmi krátkom období musela vyrovnať hneď s dvomi drsnými ranami osudu. Lucia Mokráňová v krátkom čase prišla o ľudí, ktorí patrili medzi jej najmilovanejších. Po rozchode s partnerom Peťom Pätoprstým a smrti svojho starého otca prehovorila o tom, čím si momentálne prechádza.


Počas minulého víkendu sa blondínka naposledy rozlúčila so svojím milovaným starým otcom Ladislavom († 72), s ktorým si bola celý život mimoriadne blízka. Lucia neraz priznala, že bol pre ňu obrovskou oporou a dôverníkom. V kruhu rodiny a priateľov ho odprevadila na večný odpočinok na cintoríne v Topoľčanoch.

To však ani zďaleka nie je všetko. Mokráňová po dlhodobých špekuláciách o kríze vo vzťahu priznala rozchod s partnerom Peťom Pätoprstým. Po skoro trojročnom vzťahu s fitnes trénerom, do ktorého bola zamilovaná až po uši, je teda opäť sama. A by toho nebolo málo, kráska sa bude musieť rozhliadnuť aj po vlastnom bývaní, keďže doteraz žila u svojho bývalého partnera.

Lucia Mokráňová a Peter sú po takmer troch rokoch od seba.
Tréneri Lucia Mokráňová a
Zdroj: Instagram.com/luciamokranova

So svojou bolesťou sa Lucia zverila fanúšikom na Instagrame.
Najťažšie obdobie markizáckej krásky:
Zdroj: Instagram L.M.

Na Luciu sa toho teda zosypalo viac než dosť a to, že sa necíti dobre, sa skrývať ani nesnaží. „Najradšej by som ušla, ale už dávno viem, že to nie je riešenie... Ach... Aj takéto ťažké obdobia patria k životu, len ich už bolo toľko, že už sakra fakt neviem, čo dobré si z toho mám zasa zobrať,“ znejú slová plné bolesti, s ktorou sa zverila svojim fanúšikom na Instagrame.

Okrem toho na sociálnej sieti zverejnila aj video, z ktorého jej smútok a trápenie priam srší. Vypočujte si Mokráňovej trpkú spoveď vo videu vyššie.


Galéria

Najťažšie obdobie markizáckej krásky! Lucia Mokráňová a Peter So svojou bolesťou sa Lucia Mokráňová Medzi Luciou a Petrom

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram L.M.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články