Rozchod Felixa Slováčka: Za bývalú už má náhradu! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 8. december 2019. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Rozchod Felixa Slováčka: Za bývalú už má náhradu!

Felix Slováček a Felix Slováček Jr.
Felix Slováček a Felix Slováček Jr.
Zdroj: Facebook Felix Slováček Jr.
05.02.2019 12:30

PRAHA – Slováčkovci nemajú šťastie na celoživotné vzťahy. Nielen saxofonista Felix Slováček (75) má po svojom boku už niekoľkú životnú partnerku v poradí, ale nevychádza to ani jeho synovi Felixovi Slováčkovi ml. (35). Hoci má dve deti, matka ani jedného z nich nie je jeho aktuálnou partnerkou. Za tú poslednú si už našiel aj náhradu.


Ešte v novembri sme vás informovali, že vzťah Felixa Slováčka mladšieho so speváčkou Michaelou Zemánkovou skončil. Podľa slov Mišky im to neklapalo už dlhšie. „Felix sa vyjadrovať nechce, povedal mi, že to nechá na mňa. Rozišli sme sa už pred niekoľkými mesiacmi, vzťah nefungoval, sme každý úplne iný,“ prezradila v minulosti pre český Blesk.

S Michaelou Zemánkovou šli od seba ešte minulý rok.
Rozchod Felixa Slováčka: Za
Zdroj: Instagram M.Z.

S Michaelou má syna Rafaela. Predtým však randil ešte s hudobníčkou Kateřinou Málkovou, ktorá mu porodila syna Felixa III. Ani jeden vzťah s matkami jeho potomkom mu nevydržal. Michaela mala už v novembri za hudobníka náhradu. Ani Felix nezaháľal a po jeho boku už je iná žena, s ktorou strávil dokonca dovolenku na Srí Lanke.

Rozchod so ženou, s ktorou bol aj zasnúbený, je však stále citlivá téma. „Človek sa proste dozvie veci, respektíve to život tak prinesie, že je to inak, takže by som to nerozoberal. Proste sme sa rozišli viac-menej v dobrom, máme syna, ktorý je šťastný,“ povedal Slováček na margo rozchodu pre Expres.cz.

Priznal dokonca aj to, že už má po svojom boku inú ženu. Na rozdiel od Kateřiny a Michaely táto partnerka nie je z umeleckej brandže. V jej spoločnosti strávil celých 9 dní na dovolenke na Srí Lanke. „Ten návrat bol taký smutný, vzhľadom na to počasie, ale to sa nedá nič robiť,“ tvrdí Felix. Cestu do exotiky však dlho neplánoval.

Na Srí Lanke si Felix Slováček Jr. užil celých 9 dní.
Rozchod Felixa Slováčka: Za
Zdroj: Facebook F.S.

„Bolo to viac-menej spontánne rozhodnutie, proste som si povedal, že tam pôjdeme a bolo to super. Na Srí Lanke je potrebné cestovať a vidieť rôzne veci. A stojí to za to, keď už je to osemtisíc kilometrov ďaleko,“ priblížil to svoju cestu a na záver ešte dodal: „Bez lásky sa nedá žiť, to nejde, ja si to neviem predstaviť.“ Mladý Slováček je teda, zdá sa, opäť šťastne zamilovaný.

Boli ste aj vy so svojou partnerkou/svojím partnerom na Srí Lanke?

Áno

108

Nie

217

Bol/a som sám/a

30

Ešte som tam nikdy nebol/a

366

Počet hlasov: 721


Galéria

Felix Slováček a Felix S Michaelou Zemánkovou šli Na Srí Lanke si Felix má so svojím Vzťah s Michaelou je

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Facebook, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články