°C

Streda, 26. február 2020. Meniny má Viktor, zajtra Alexander.

Gymnastický kúsok Slováčka (75) na dovolenke s milenkou (36): Felix, POZOR, nech ti nevyletí vtáčik!

Slováček s Gelemovou odišli do Egypta užiť si teplo a more.
Slováček s Gelemovou odišli do Egypta užiť si teplo a more.
Zdroj: Instagram L.G.
18.03.2019 13:30

EGYPT - Napriek tomu, že je čiperný saxofonista Felix Slováček (76) ešte stále ženatý s herečkou Dádou Patrasovou (63), veselo sa na verejnosti už niekoľko rokov promenáduje so svojou podstatne mladšou milenkou Luciou Gelemovou (36). Tentoraz sa vybrali užiť si slnečné lúče do zahraničia a nezabudli sa pochváliť spoločným záberom. Čo to však na ňom dedulo predvádza?


Už prešlo niekoľko rokov, odkedy český umelec Felix Slováček priznal vzťah s mladou milenkou, umelkyňou Luciou Gelemovou. Hoci sa jeho ešte stále manželka Dáda Patrasová bije do pŕs, aká je šťastná po boku Taliana Vita, spoločné zábery saxofonistu s výtvarníčkou jej nerobia dobre.

Určite ju teda nepotešia ani najnovšie fotografie, s ktorými sa na sociálnej sieti pochválila Lucie. S Felixom si totiž odbehli užiť relax a slniečko do horúceho Egypta. Okrem čľapkania v mori sa Slováček zrejme pokúšal o gymnastický prvok, známy ako sviečka.

Vysmiaty od ucha k uchu, nohy v lufte. Ale, pozor, hudobník mal na mále. Stačili by o niečo voľnejšie plavky a najintímnejšie zákutia jeho tela sa mohli dostať na slobodu... 

Gelemová sa pochválila záberom z dovolenky. Felix, pozor, nech ti nevyletí vtáčik!
Gymnastický kúsok Slováčka (75)
Zdroj: Instagram L.G.

Už máte vybranú tohtoročnú dovolenku?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1503Galéria

Slováček s Gelemovou odišli Gelemová sa pochválila záberom Felix Slováček a Lucie Gelemová a Slováček tvoria Dvojica bola spolu na Slováček je ešte stále

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagram, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články