Mama Silvie Kucherenko po plastike: Páni, veď vyzerajú ako sestry! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Mama Silvie Kucherenko po plastike: Páni, veď vyzerajú ako sestry!

Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
Zdroj: Instagram S.K.
29.01.2019 13:30

BRATISLAVA - Modelka Silvia Kucherenko (36) je nášmu národu známa najmä vďaka svojim upraveným perám. V poslednom čase na svoj instagramový profil pridávala najmä zábery z dovoleniek, no objavil sa medzi nimi aj taký, kde je hlavnou hrdinkou jej mama po úprave. Vyzerá však skôr ako jej sestra!


Nie je žiadnym tajomstvom, že modelka Silvia Kucherenko si rada dopraje luxus a pohodlie. A nielen sebe, ale aj svojej rodine. Pred Vianocami zobrala na exotickú dovolenku syna Alexa aj mamu Moniku. Tá už predtým vyzerala veľmi šik a mlado, no teraz omladla aspoň o 10 rokov.

Mama Silvie Kucherenko vyzerala skvele aj pred úpravou.
Mama Silvie Kucherenko po
Zdroj: Instagram S.K.

Monika Horváthová sa totiž zverila do rúk odborníkov. Niežeby to potrebovala, no zrejme si povedala, že chce vyzerať ešte viac k svetu a vek hrá proti nej. Nechala si upraviť horné očné viečka, o ktoré sa postaral naslovovzatý odborník. Rozdiel je viditeľný a Silviina mame tak pôsobí mladšie a pokojne by si nezainteresovaný človek povedal, že po boku Kucherenko vyzerá ako jej sestra.

„Mama si dala urobiť viečka a musím povedať, že pán doktor odviedol skvelú prácu. P. S.: Mama vyzerala aj predtým dobre, ale vďaka urobeným viečkam omladla o 10 rokov. Vek je len číslo a nebudeme sa hrať na krémiky, keď v istom veku to už tak nefunguje, že?" napísala k fotografii svojej krásnej mamy Silvia.

Monika Horváthová vyzerá skôr ako Silviina sestra, než ako mama.
Mama Silvie Kucherenko po
Zdroj: Instagram S.K.

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí si dali upraviť očné viečka?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 1292Galéria

Silvia Kucherenko Mama Silvie Kucherenko vyzerala Monika Horváthová vyzerá skôr Silvia Kucherenko Takto sa niesol čas Na žiadosť fanúšikov pridala Silvia Kucherenko má so

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram S.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články