A je to tu! Najkrajší vianočný darček pre Jasminu a Rytmusa: Budeme mať dieťa! | Topky.sk

Utorok, 22. október 2019. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

A je to tu! Najkrajší vianočný darček pre Jasminu a Rytmusa: Budeme mať dieťa!

Rytmus a Jasmina Alagič.
Rytmus a Jasmina Alagič.
Zdroj: Instagram
25.12.2018 06:00

BRATISLAVA - Najsledovanejší pár Slovenska má ten najväčší dôvod na radosť! Jasmina Alagič (29) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) sa pochválili na Štedrý deň tou najradostnejšou správou. Zamilovaná a zasnúbená dvojica sa už čoskoro dočká svojho prvého potomka.


Len v apríli oficiálne zverejnili svoj vzťah a svoju lásku prezentovali vo veľkom štýle. Pred niekoľkými týždňami Rytmus pokľakol v Bosne pred svoju milovanú a ona povedala áno. No a najnovšie rovno počas Štedrého dňa oznámili svetu najradostnejšiu novinku.

Obaja sa na svojom Instagrame pochválili fotkou Jasminy s detskými papučkami a tým dali na známosť, že z nich budú rodičia. „Myslím, že dnes je ten správny čas na to, aby som sa s Vami podelila o jeden z najkrajších darov, aké človek môže dostať. Tieto Vianoce trávime s Paťkom dvaja, ale už tie nasledujúce nás bude o jedného viac. Tešíme sa z tohto daru, sme vďační za všetku radosť, ktorú nám dáva aj keď je ešte len v brušku. Chceli sme sa s Vami o to tento zázrak podeliť. Pozdravujeme všetkých, ktorí momentálne zažívajú podobný zázrak ako my a posielame veľa, veľa, veľa lásky. Jasmina&Paťo&malá fazuľka," napísala moderátorka. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme.

Jasmina Alagič bude mama.
A je to tu!
Zdroj: Instagram P.V./J.A.

Radostnou novinou sa pochválil aj Rytmus.
A je to tu!
Zdroj: Instagram P.V.

Myslíte si, že dieťatko bude chlapec alebo dievčatko?

Chlapec

608

Dievčatko

511

Počet hlasov: 1119


Galéria

Rytmus a Jasmina Alagič. Jasmina Alagič bude mama. Radostnou novinou sa pochválil O ruku ju požiadal

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: Instagram P.V., J.A.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články