°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Najhoršie obdobie porotcu zo SuperStar: Ťažké depresie!

Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben Cristovao, Paľo Habera
Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben Cristovao, Paľo Habera
Zdroj: TV Markíza/TV Nova
27.11.2018 11:30

PRAHA – Aj keď je úspešný a má talent na spev, aj on je len človek z mäsa a kostí, ktorého trápia problémy obyčajných ľudí. Ben Cristovao (31) bol počas pôsobenia v Superstar miláčikom dievčat a mnohé ho "žerú" stále. Tentoraz sa však spevák otvoril svojim fanúšikom a priznal silné depresie.


Prvýkrát sa dostal do povedomia ľudí v roku 2009, keď postúpil do finálovej zostavy Superstar. O tri roky skôr sa stal víťazom 4x4 Slovenského pohára vo Freestyle Snowboardingu. Na svojom konte má už tri albumy – Made in Czechoslovakia, Benny Cristo, Definitely Different. Zahral si vo filme a zasadol aj do poroty speváckej súťaže. Napriek tomu, že sa mu darí, v minulosti ho potrápili ťažké depresie.

Ben trpel v minulosti ťažkými depresiami.
Najhoršie obdobie porotcu zo
Zdroj: Instagram B.C.

S pravdou vyšiel von na svojom Instagrame. „Nikdy som o tom otvorene takto nehovoril, ale pár rokov späť som mal silné depresie späté s prepracovaním a množstvom osobných aj pracovných problémov. Okrem zmeny prostredia, svojho okolia a zmeny životosprávy mi z nich pomohlo to, že som sa mal komu zveriť a neskôr hlavne to, že sa blízky človek sem tam opýtal, či je všetko ok,“ priznáva hudobník.

O svojom trápení sa rozhodol hovoriť z pragmatického dôvodu. Práve o týchto pocitoch je jeho nová skladba Rekviem, ktorou hlása do sveta podstatnú vec. „Hovorte spolu, ľudia,“ odznieva na konci odkaz Bena, ktorý si prešiel ťažkým obdobím, hoci by to na neho nikto nepovedal.

Ben vyzýva ľudí, aby sa spolu rozprávali.
Najhoršie obdobie porotcu zo
Zdroj: Instagram B.C.

„Všetci sme vďaka dnešnej dobe majstri v maskovaní toho, ako sa skutočne cítime, a tak je skutočne človek, ktorý vie vycítiť a počúvať, občas to najcennejšie, čo máme. Neboj sa hovoriť o tom, čo ťa trápi, z čoho máš strach, koho sa bojíš. Už to, že to povieš nahlas a že to niekto počuje, môže pomôcť,“ vyzýva ľudí, aby neboli ticho, keď ich niečo trápi. A hovorí zo svojej vlastnej skúsenosti.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Matěj Ruppert, Katarína Knechtová, Ben trpel v minulosti Ben vyzýva ľudí, aby Ben aktuálne randí s Zahrala si aj v V poslednej sérii Superstar V roku 2009 sa

Nástroje k článkuZDROJ: md
FOTO: TV Markíza/TV Nova, Instagram B.C., Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články