Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Ben Cristovao na zábere so ženou: ČOŽE? Neuveríte, kto je tá šupa!

Ben Cristovao
Ben Cristovao
Zdroj: Instagram B.C.
30.05.2020 15:00

PRAHA - Vďaka speváckej súťaži sa Ben Cristovao (32) dostal do povedomia ľudí hneď dvakrát. Najprv ako súťažiaci, neskôr ako porotca, ktorý rozhodoval o osude nádejných talentov. Ako jeden z mála ma úspešne našliapnutú kariéru a kopec fanúšikov. Tí, keď zhliadli fotku so ženou, ktorú pridal na Instagram, nechceli veriť.


Ben Cristovao sa prebojoval do finálovej zostavy Superstar v roku 2009 a hoci nezvíťazil, zem sa po ňom nezľahla. Ba práve naopak. Súťaž nakopla jeho kariéru a dokonca natoľko, že v minulej sérii zasadol do porotcovského kresla vedľa kata Paľa Haberu, ktorý kedysi rozhodoval práve o jeho postupe. Ben sa dokonca dostal aj na zoznam účinkujúcich v Eurovízii, aby reprezentoval Českú republiku.

Ben Cristovao vďaka Superstar naštartoval svoju kariéru.
Ben Cristovao na zábere
Zdroj: Instagram B.C.

Svojich fanúšikov teší príspevkami na Instagrame a delí sa s nimi s novinkami v jeho živote. Nedávno sa pochválil záberom, na ktorom pózuje s krásnou a štýlovou ženou. Obrovské prekvapenie pre jeho followerov však je, že ide o Benovu mamu. K fotke totiž napísal jednoduchý, no výstižný popis: „Mamka".

Len málokto by však veril, že tá šupa je mamou superstaristu. Svedčia o tom aj komentáre. „Tvoja mama vyzerá veľmi dobre," napísala Marina Laduda, ktorá súťažila v tohtoročnej Superstar. „Keby si nenapísal, že mamka, tak si myslím, že napríklad sestra," ozvala sa istá Tereza a že Benova mama vyzerá skvele, potvrdila aj Auris: „Tak mamka je fest kosť! Fakt klobúk dole."

Ben Cristovao sa pochválil záberom s mamou.
Ben Cristovao na zábere
Zdroj: Instagram B.C.


Galéria

Ben Cristovao Ben Cristovao vďaka Superstar Ben Cristovao sa pochválil Keby Ben nenapísal, že Ben Cristovao s mamou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/md
FOTO: Instagarm, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články