Ibi Maiga (55) mesiace preč od svojej rodiny: Doma ho čaká 22-ročná žena a dve malé deti... TOTO sú oni! | Topky.sk

Sobota, 25. máj 2019. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Ibi Maiga (55) mesiace preč od svojej rodiny: Doma ho čaká 22-ročná žena a dve malé deti... TOTO sú oni!

Ibrahim Maiga v poslednom dueli vypadol.
Ibrahim Maiga v poslednom dueli vypadol.
Zdroj: Instagram I.M.
14.11.2018 13:30

BRATISLAVA - Toto je jeho rodinka! Ibrahim Maiga (55) od augusta hviezdil na obrazovkách Markízy v obľúbenej reality šou farma. Bol jedným zo siedmich známych Slovákov, ktorí sa pridali k súťažiacim z bežného ľudu a bojoval o výhru 70 tisíc eur. Uplynulý piatok však po troch mesiacoch z projektu vypadol. No nemá čo ľutovať - doma ho čaká 22-ročná žena a dve malé deti!


Ibrahim Maiga v minulosti žil dlhých 27 rokov na Slovensku a vyzeralo to tak, že sa tu nadobro usadí. Hovorilo sa dokonca o viacerých známych ženách, ktoré s čokoládovým hercom mali randiť. Rodinu si však napokon založil až v rodnej Afrike.

Pred piatimi rokmi sme na Topkách informovali o tom, že 50-ročný Ibi sa stal prvýkrát otcom. Jeho vtedy len 17-ročná priateľka Inna priviedla na svet dcérku Fatim a o tri roky neskôr sa z Maigu stal už dvojnásobný rodič. K dievčatku pribudol vytúžený syn Oumar. 


Ibrahim Maiga plodí po 50-ke: Narodilo sa mu ďalšie dieťa!


Kvôli reality šou Ibi trávil dlhé tri mesiace ďaleko od svojej rodiny... No ani po piatkovom vypadnutí z projektu sa do Mali nechystá. Zrejme má na Slovensku ešte veľké plány. V minulosti totiž prezradil úmysel priviezť do svojho európskeho domova aj rodinku. No najprv im tu chcel vybudovať kvalitné zázemie. A práve teraz, zdá sa, nastal ten čas.

Ibrahim Maiga so synom Oumarom a dcérou Fatim.
Ibi Maiga (55) mesiace
Zdroj: Facebook I.M.

Ibrahima Maigu čaká doma aj 22-ročná žena Inna.
Ibi Maiga (55) mesiace
Zdroj: Facebook I.M.

Viac FOTO v GALÉRII»

Vedeli ste, že má Ibi Maiga deti?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 2843Galéria

Ibrahim Maiga v poslednom Ibrahim Maiga so synom Ibrahima Maigu čaká doma Ibrahim Maiga v poslednom Inna so synom Oumarom. Partnerka Ibiho Maigu, Inna, 5-ročná dcérka Ibiho Maigu

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články