°C

Piatok, 28. február 2020. Meniny má Zlatica, zajtra Radomír.

Haberu takto rozhodne nepoznáte: Pali, ty si ale kus...

Paľo Habera
Paľo Habera
Zdroj: TV MARKÍZA
06.07.2018 12:00

BRATISLAVA - Neuveríte vlastným očiam! Ak čakáte, že spevák Paľo Habera (56) doma nič nerobí, ste na veľkom omyle. Hoci je zaneprázdnený svojimi pracovnými povinnosťami, na domáce práce si čas nájde. Za všetko hovorí fotografia, ktorá ho zachytáva pri kosení. Aha, takto ste prísneho kata zo SuperStar ešte rozhodne nevideli!


Paľa Haberu poznáme predovšetkým ako nekompromisného „kata“ zo SuperStar, ktorý si servítku pred ústa rozhodne nedáva. No hoci na obrazovkách pôsobí prísnym a niekedy až arogantným dojmom, v súkromí je to milujúci otec a manžel – so všetkým, čo k tomu patrí!

Svedčí o tom jeho najnovšia fotografia, ktorá speváka zachytáva v podobe, v akej ste ho ešte rozhodne nevideli. Habera totiž verejnosti predviedol, že ani manuálne domáce práce mu nie sú cudzie a vo videu na svojom Instastories ukázal, ako mu to ide pri kosení.

„Späť do reality,“ okomentoval príspevok Pali, ktorý síce na to nevyzerá, no v skutočnosti je to kus poriadneho chlapa. V konečnom dôsledku ani niet divu, že ho jeho životná partnerka – topmodelka Daniela Peštová už toľké roky miluje. Veď pozrite na toho šikovníka!

Pracant Paľo Habera zachytený pri kosení porastu.
Haberu takto rozhodne nepoznáte:
Zdroj: Instagram

Prekvapilo vás, že sa Habera venuje aj domácim prácam?

41 % nie
áno 59 %

Hlasovalo: 1230Galéria

Paľo Habera Pracant Paľo Habera zachytený Paľo Habera je v Haberovi nie sú cudzie Hoci Habera na obrazovkách

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Instagram, TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články