Haberova žena nemá konkurenciu: Pali, veď ty máš doma bohyňu! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Haberova žena nemá konkurenciu: Pali, veď ty máš doma bohyňu!

Daniela Peštová
Daniela Peštová
Zdroj: Instagram
14.10.2018 00:00

PRAHA - Krásna vždy a za každých okolností Taká je česká modelka Daniela Peštová. Tá dnes oslavuje 48. narodeniny, čo ale pri pohľde na ňu znie neuveriteľne. Partnerka speváka Paľa Haberu totiž pôsobí dojmom, akoby vôbec nestarla. Treba tiež dodať, že jej svedčí aj prirodzenosť a hádam neexistuje fotka, na ktorej by nevyzerala dobre.


Daniela Peštová sa narodila 14. októbra 1970 v kúpeľnom meste Teplice. Pri pohľade na jej fotky z mladosti je jasné, že bola rozkošnou školáčkou, z ktorej vyrástla charizmatická žena. 

Daniela Peštová ako školáčka.
Daniela Peštová
Zdroj: Instagram

Plány študovať na vysokej škole jej zmenila modelingová súťaž, ktorú krásna blondínka vyhrala. Jej kariéra odštartovala v Paríži a neskôr sa ešte viac rozbehla v New Yorku. Daniela pózovala pre mnohé prestížne magazíny, spolupracovala so známymi značkami a bola tvárou Sports Illustrated , či Victoria´s Secret. 

Daniela Peštová na titulke magazínu Vogue.
Daniela Peštová
Zdroj: Vogue

Daniela sa popri kariére stihla venovať aj budovaniu rodiny. V rokoch 1995-1998 bola vydatá za Taliana Tommasa Buti, s ktorým má syna Yannicka. Ich vzťah sa rozpadol pre jeho neveru. 

Daniela Peštová s bývalým manželom a synom Yannickom v čase, keď tvorili šťastnú rodinku.
Haberova žena nemá konkurenciu:
Zdroj: Instagram

Krásna modelka však našla šťastie po boku slovenského speváka Paľa Haberu. Porodila mu dcéru Ellu a syna Paula Henryho. Dvojica tvorí jeden z najharmonickejších a najkrajších párov nášho šoubiznisu. 

Daniela Peštová a Paľo Habera tvoria šťastný pár.
Daniela Peštová
Zdroj: Instagram
 

Peštová patrí k celebritám, ktoré sú dosť aktívne na sociálnych sieťach. Jej instagramový profil je plný zaujímavých fotiek. Niektoré z nich nájdete aj v našej GALÉRII>>

Daniela Peštová je ozaj bohyňa.
Daniela Peštová
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, Vogue, Hamptons

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články