°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

FOTO Paľa Haberu spred 35 rokov: Fúzy á la Kotleba a... Čo to má so zubami?

Paľo Habera bez pochyby starne do krásy.
Paľo Habera bez pochyby starne do krásy.
Zdroj: TV MARKÍZA
19.02.2020 09:00

BRATISLAVA - Paľo Habera (57) je fešák na pohľadanie a čas akoby sa na ňom vôbec nepodpisoval. Nie vždy však bol spevák so sebou stopercentne spokojný. Zábery z minulosti, nad ktorými sa mnohí jeho fanúšikovia pousmejú, dokazujú, že do svojho vzhľadu múdro zainvestoval.


Pri pohľade na Haberu majú mnohí pocit, že spevák vari ani nestarne. Dlhé roky totiž nosí rovnaký strih vlasov, športuje a dbá aj na svoj šatník, vďaka čomu aj krátko pred šesťdesiatkou pôsobí naozaj mladistvo. Pri pohľade na zábery rodáka z Brezna spred 35 rokov by ste ani nepovedali, že ich delí toľký čas. Avšak nie so všetkým ohľadom svojho výzoru bol spevák spokojný.

Paľo Habera mal v minulosti viditeľné problémy so zubami.
FOTO Paľa Haberu spred
Zdroj: youtube.com

Lídra skupiny Team v minulosti potrápil nevzhľadný chrup. Ten sa Paľo očividne snažil zamaskovať pomocou fúzikov, ktoré v tých časoch neboli ničím výnimočným. Ich éra však pominula a spevák sa s nimi, našťastie, rozhodol rozlúčiť. Krátko nato zatočil aj s roztancovanými zubami. Dnes sa hlavný porotca SuperStar môže pochváliť úsmevom ako z Hollywoodu.

Po boku Daniely Peštovej žiari nielen Paľo Habera, ale aj jeho úsmev.
FOTO Paľa Haberu spred

Napokon, už dlhé roky jeho srdce patrí jednej z najkrajších Češiek, topmodelke Daniele Peštovej. Nemožno sa preto čudovať, že si na svoj zovňajšok potrpí aj sám Paľo. Veď ktovie, čo na archívne zábery hovorí jeho polovička.

Dali by ste si aj vy upraviť chrup?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 570Galéria

Paľo Habera bez pochyby Paľo Habera mal v Po boku Daniely Peštovej Paľo Habera v SuperStar

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/bee

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články