Kandidát na primátora Košíc Polaček, ktorý čelí kauze obťažovania: Rozvod s manželkou na súde | Topky.sk

Utorok, 19. február 2019. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia.

Kandidát na primátora Košíc Polaček, ktorý čelí kauze obťažovania: Rozvod s manželkou na súde

Kandidát na primátora Košíc na súde so svojou manželkou.
Kandidát na primátora Košíc na súde so svojou manželkou.
Zdroj: Miroslav Vacula
13.09.2018 11:00

KOŠICE – Nezávislý kandidát na primátora Košíc Jaroslav Polaček s pravicovou podporou SaS, KDH, SMK – MKP, NOVA a OKS musí počas horúcej jesene pred komunálnymi voľbami čeliť nielen svojim protikandidátom ale i manželke Júlii. S ňou sa v stredu stretol na súde.


S manželkou sa stretol v stredu na Okresnom súde v Košiciach, kde sa konalo ich rozvodové pojednávanie. Ich vzťah je na bode mrazu. Na súde okolo seba prešli bez pozdravu. Manželka Júlia totiž ešte v apríli podala na Polačeka trestné oznámenie za sexuálne obťažovanie ich syna. ktoré rozpútalo mediálne peklo. Manželia spolu nehovoria, jediné reakcie prebiehajú cez médiá. Polaček hovorí o najšpinavšej antikampani v histórii a spomína i mafiu.

Jaroslav Polaček sa v
Zdroj: Topky/Miro Vacula

Manželka mlčí, Polaček sa stretne so synom

Rozvodové konanie sa konalo za zatvorenými dverami a trvalo hodinu a pol. Manželstvo však nerozviedli, a preto je ďalšie pojednávanie odročené na neurčito. K medializovaným udalostiam a k prebiehajúcemu rozvodu sa manželka vyjadrovať nechcela. Polaček novinárom po skončení pojednávania povedal že sa snaží bojovať o svojho syna, ktorého nevidel niekoľko mesiacov.

Jaroslav Polaček sa v
Zdroj: Topky/Miro Vacula

„Opäť sa chystám prísť za synom v čase, ktorý nám určil súd a to už túto sobotu. Zatiaľ sú však zo strany manželky stretnutia so synom permanentne marené i napriek piatim rozhodnutiam súdov v môj prospech. Pred sudkyňou som manželke preto ponúkol, že ak má nejaké obavy zo stretnutia mňa so synom, nebude mi prekážať byť s malým aspoň hodinu na detskom ihrisku spolu s ňou alebo jej rodičmi. Odpovede sme sa nedočkali,“ uviedol po súde Polaček.

Jaroslav Polaček sa v
Zdroj: Topky/Miro Vacula

Jaroslav Polaček sa v
Zdroj: Topky/Miro Vacula


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/mik

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články