Komunálne voľby 2018 | Novinky a kandidáti | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Komunálne voľby 2018

O post primátora Košíc zabojuje aj viceprimátor Martin Petruško za stranu SMER

Martin Petruško kandiduje

Martin Petruško kandiduje

Foto
21.06.2018 14:45

KOŠICE - Kandidatúru na funkciu primátora Košíc, oznámil v štvrtok pred novinármi aj viceprimátor Košíc Martin Petruško. Priznal, že je kandidátom strany Smer a podporiť ho pred novinárov prišla aj manželka Anna Mária. viac »

O post primátora Prešova zabojuje aj Miroslav Benko, podporuje ho aj Smer

Miroslav Benko

20.06.2018 15:30

PREŠOV – O post primátora mesta Prešov sa bude uchádzať i mestský a krajský poslanec Miroslav Benko (Smer-SD). Do volieb ide s podporou strany Smer-SD, ako však povedal, rokuje s ďalšími koaličnými stranami. Svoju kandidatúru oznámil v pondelok, v súčasnosti zatvorenom parku pri Čiernom moste. viac »


Kandidáta na primátora Košíc Polačeka podporili aj Sme rodina a NOVA

Na snímke Jaroslav Polaček

11.06.2018 15:55

KOŠICE – Kandidátovi na primátora Košíc Jaroslavovi Polačekovi v pondelok deklarovali podporu ďalšie dve opozičné politické hnutia, a to Sme rodina a NOVA. Pridali sa tak k stranám SaS, OĽaNO a KDH, ktoré vyjadrili Polačekovi podporu už pri ohlásení jeho kandidatúry pred dvoma týždňami. viac »


Opozičná väčšina si už v Nitre svojho kandidáta našla: Zabojuje Ján Greššo mladší

Ján Greššo ako kandidát
Foto

11.06.2018 14:25

NITRA – Mestský a krajský poslanec Ján Greššo je kandidátom koalície Sloboda a Solidarita (SaS) - Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) - Šanca - Sme rodina – Boris Kollár na primátora Nitry. viac »


Potvrdené: Václav Mika bude kandidovať na primátora Bratislavy

Václav Mika
Video

03.06.2018 15:45

BRATISLAVA – Bývalý generálny riaditeľ RTVS Václav Mika bude kandidovať na primátora Bratislavy v tohtoročných komunálnych voľbách. Oznámil to v nedeľu na tlačovej konferencii v Sade Janka Kráľa. O hlasy voličov sa chce uchádzať ako nezávislý kandidát, preto začal so zberom podpisov od ľudí na podporu svojej kandidatúry. viac »


KDH sa snažilo o spoločný postup v bratislavských voľbách: Opozícia išla po svojom

Alojz Hlina

01.06.2018 14:41

BRATISLAVA - Mimoparlamentné Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) deklaruje, že do poslednej chvíle malo snahu vytvoriť s ostatnými opozičnými stranami dohodu o spoločnom postupe v komunálnych voľbách v Bratislave. SaS, OĽaNO a Sme rodina sa rozhodli vo voľbách podporiť starostu bratislavských Vajnôr Jána Mrvu, KDH, naopak, Caroline Líškovú. viac »


VIDEO Opozícia v boji o post primátora Bratislavy podporí starostu Mrvu

Richard Sulík, Veronika Remišová,
FotoVideo

01.06.2018 12:40

BRATISLAVA - Opozičné OĽaNO, SaS a Sme rodina podporia v boji o post primátora Bratislavy v tohtoročných komunálnych voľbách starostu bratislavských Vajnôr Jána Mrvu. Oznámili to na piatkovej tlačovej konferencii. Mrva, ktorý je aj poslancom hlavného mesta, už začal koncom mája zbierať od ľudí podpisy na podporu svojej kandidatúry na primátora. viac »


Václav Mika v nedeľu ohlási, či bude kandidovať za primátora Bratislavy

Václav Mika

31.05.2018 14:45

Bývalý generálny riaditeľ RTVS Václav Mika ohlási v nedeľu (3.6.) svoje rozhodnutie, či bude v tohtoročných komunálnych voľbách kandidovať za primátora Bratislavy. Potvrdil to pre TASR. viac »


Kandidovať na starostu Ružinova chce aj ekonóm a poslanec Martin Chren

Martin Chren

30.05.2018 12:45

BRATISLAVA – Záujem o starostovské kreslo v bratislavskom Ružinove má aj ekonóm a bratislavský mestský poslanec Martin Chren. Ten v stredu ohlásil kandidatúru a v tohtoročných novembrových komunálnych voľbách chce kandidovať ako nezávislý, s podporou Tímu Ružinov. viac »


O post primátora Košíc sa bude usilovať aj Jaroslav Polaček, chce fungujúce mesto

Na snímke Jaroslav Polaček
Foto

28.05.2018 13:50

KOŠICE – O post primátora Košíc sa bude v jesenných komunálnych voľbách uchádzať aj Jaroslav Polaček. Svoju kandidatúru oznámil v pondelok. Do volieb ide ako nezávislý kandidát s podporou košických aktivistov za zmenu parkovania, SaS, OĽaNO a KDH. Jeho prioritou je, aby sa z Košíc stalo mesto fungujúce pre občanov, mesto transparentné vo svojich rozhodnutiach ... viac »


KDH má kandidátov na primátorov štyroch krajských miest: Teraz hľadá spojencov

Ivan Štefanec

26.05.2018 17:09

BRATISLAVA - Rada KDH dnes v Mýte pod Ďumbierom schváliť kandidátov na primátorov dvoch krajských miest. Ako povedal dnes podpredseda KDH Ivan Štefanec, KDH už malo schválených dvoch kandidátov na primátorov krajských miest – Andreu Turčanovú v Prešove a Rastislava Mráza v Trnave. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!