Pondelok, 6. december 2021. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Nahá kráska zo Smrtonosnej zbrane: Aha, ako vyzerá po vyše 30 rokoch!

Patsy Kensit
Patsy Kensit
Zdroj: Warner Bros.
04.03.2021 00:01

LONDÝN - Keď hrala v Smrtonosnej zbrani, mala len 21 rokov a pred kamerami skončila v posteli s Melom Gibsonom. Dnes oslavuje herečka a speváčka Patsy Kensit 53 rokov.


Patsy Kensit sa narodila 4. marca 1968. Jej otec pracoval pre londýnskych gangstrov a ešte pred narodením dcéry sedel vo väzení. Jeho otec bol tiež kriminálnik – zlodej a falšovateľ. 

Patsy Kensit
Zdroj: 20th Century Fox

Už ako štvorročná sa Patsy objavila v reklame, o dva roky sa objavila vo filmoch Gold a The Great Gatsby. 

V roku 1985 popri hereckej kariére odštartovala aj spevácku. Bola líderkou kapely Eighth Wonder až do roku 1989. V tom roku si zahrala v pokračovaní Smrtonosnej zbrane – stvárnila Riku vand den Haas, asistentku diplomata Arjena Rudda. Zároveň vo filme odznela aj pieseň jej kapely „I'm Not Scared“.

Patsy Kensit a Mel
Zdroj: Warner Bros.

Patsy Kensit
Zdroj: Warner Bros.

V rokoch 2004 až 2006 hrala v seriáli Emmerdale, neskôr prešla do dramatického seriálu z medicínskeho prostredia Holby City. 

V roku 2015 sa zúčastnila celebritného vydania reality šou Big Brother a v uzavretom priestore pod dohľadom kamier strávila 21 dní, kým bola vyradená. 

Patsy Kensit má za sebou 4 manželstvá a rovnako tak aj 4 rozvody. Jej tretím manželom bol spevák Liam Gallagher. Posledné manželstvo umelkyne netrvalo ani celý rok. 

Patsy Kensit
Zdroj: Instagram PK

Patsy Kensit
Zdroj: Instagram PK


Galéria

Patsy Kensit Patsy Kensit Patsy Kensit a Mel Patsy Kensit Patsy Kensit Patsy Kensit

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články