Streda, 1. december 2021. Meniny má Edmund, zajtra Bibiana.

Belousovová opäť UDRELA! Šudík to po slovách o legalizácii prostitúcie schytal, svini sa len o kukurici sníva!

Belousovová reaguje na nápad s legalizáciou prostitúcie.
Belousovová reaguje na nápad s legalizáciou prostitúcie.
Zdroj: Topky/Maarty, TASR - Henrich Mišovič
25.10.2021 09:00

BRATISLAVA - Tak toto mu teda nedarovala. Už skoro pred týždňom vyšiel poslanec OĽaNO Tomáš Šudík na verejnosť s ideou "zlegalizovať" prostitúciu na Slovensku tým spôsobom, aby sa aj táto "činnosť" zdaňovala. Šudík si to vie predstaviť pomocou bločkov aj iných výhod. O tomto nápade sa však dopočula aj mimoparlamentná expolitička Anna Belousovová, ktorá poslanca obyčajných ľudí okamžite potopila.


archívne video

Šudík sa o svojom pláne rozhovoril pre portál TV JOJ Noviny Plus, kde povedal, že každý vie o nelegálnej prostitúcii a aký je to problém, no nikto ho vraj nerieši. "Keby sme prostitúciu zlegalizovali, prinieslo by to financie do nášho štátneho rozpočtu. V súčasnosti sa sex-biznis odhaduje na približne 90 až 100 miliónov eur ročne, čo by nám ročne vedelo priniesť aj 20 miliónov eur,“ povedal Šudík za OĽaNO.

Belousovová opäť UDRELA! Šudík
Zdroj: NR SR


Bločky, cenník a riadne platenie daní: Poslanec OĽaNO chce legalizovať prostitúciu!


Svini sa len o kukurici sníva, posmieva sa z poslanca Belousovová

Na tieto a ďalšie Šudikové slová o nápade legálnej prostitúcie už reagovala aj niekdajšia prvá dáma SNS Anna Belousovová, ktorá v týchto dňoch doslová perlí so svojími statusmi. Nenechala si újsť ani Šudikovu iniciatívu a okamžite mu to dala vyžrať. "Ajhľa , kde sú najväčšie daňové úniky! Alebo svini sa len o kukurici sníva?" okomentovala Šudíkov nápad známa expolitička.

Belousovová opäť UDRELA! Šudík
Zdroj: Facebook/Anna Belousovová

A čo politické prostitútky?

Nebolo to však neposledy, kedy sa Belousovová k téme vyjadrila. Netrvalo teda dlho a prišiel ďalší status. “OĽaNO chce zdaňovať prostitútky. Mám otázku: Týka sa to aj politických prostitútok?” položila ironickú otázku Belousovová.

Belousovová opäť UDRELA! Šudík
Zdroj: TASR - Martin Baumann


Galéria

Belousovová reaguje na nápad

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: TASR/Martina Kriková

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články