Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Hrozivé FOTO zrážky pri Trnave: Havarovali tri autá, prvé slová polície o príčine nešťastia

Havária pri Bučanoch
Havária pri Bučanoch
Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj
15.01.2021 17:00

BUČANY – Po autonehode v blízkosti Trnavy ostali nepojazdné tri vozidlá. Hrozivo vyzerajúce nešťastie si vyžiadalo jednu zranenú osobu. Podľa polície sa pod haváriu zrejme podpísala nepozornosť vodiča Škody Octavia.


Nešťastie sa stalo vo štvrtok podvečer pri obci Bučany. Dopravní policajti šetrením zistili, že pravdepodobnou príčinou nehody bola nepozornosť zo strany vodiča Škody Octavia. Ten počas jazdy smerom do Trnavy pravdepodobne nesledoval situáciu na ceste.

Smrť Dolinaya (†38), nehoda Kollára a mnohé zbytočné tragédie: Rok 2020 na cestách podľa polície

Podľa slov polície nestihol zareagovať a narazil do pred ním idúceho auta Renault Clio. To chcelo tesne pred nárazom odbočiť na vedľajšiu cestu. Po zrážke ho odhodilo do protismeru, kde sa čelne zrazilo s protiidúcim VW Golfom.

Hrozivé FOTO zrážky pri
Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

Policajti podrobili všetkých vodičov dychovým skúškam, prítomnosť alkoholu sa však nepotvrdila. Havária sa nezaobišla bez zranenia. „Hrozivo vyzerajúca nehoda si vyžiadala jednu zranenú osobu, ktorú po prvotnom ošetrení previezli s viacerými zraneniami do trnavskej nemocnice,“ priblížili ochrancovia zákona.

Hrozivé FOTO zrážky pri
Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

Počas dokumentovania nehody bol hlavný ťah na Trnavu neprejazdný a tvorili sa tu niekoľkokilometrové kolóny. Sprejazdniť sa ho podarilo po necelej hodine.

Hrozivé FOTO zrážky pri
Zdroj: FB/Polícia SR - Trnavský kraj

Polícia po nešťastí vyzýva vodičov, aby jazdili opatrne. „Stále platí, že sa na jazdu treba plne sústrediť. O to viac, ak je vonku tma a zlé počasie. Stačí sekunda a do cieľa svojej cesty už nemusíte prísť.“


Galéria

Havária pri Bučanoch

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články