Piatok, 14. máj 2021. Meniny má Bonifác, zajtra Žofia.

VOĽBY 2020 Drucker v kampani poriadne pritvrdil: Výsmech a varovanie pre Kisku!

Drucker sa pustil do kritiky bývalého prezidenta
Drucker sa pustil do kritiky bývalého prezidenta
Zdroj: SITA/Ivan Fleischer, Facebook/Andrej Kiska
12.02.2020 10:00

BRATISLAVA - Predpokladaný zvyšujúci sa tlak s blížiacimi voľbami je tu a napätie narastá aj medzi stranami - "nováčikmi". Najnovšie sa vlna kritiky zniesla od predsedu Dobre voľby Tomáša Druckera na hlavu bývalého prezidenta Andreja Kisku. Ten je predsedom strany Za ľudí, ktorá v týchto dňoch prišla s najnovším propagačným spotom "z lesa".


To bolo hlavné vodítko, ktoré Drucker v kritizujúcom statuse na sociálnej sieti použil. "Andrej, je to na uterák do ringu," začína rázne Drucker. "Ťahal si medové motúzy ako vrátiš späť ukradnutú krajinu, ale výsledkom bolo iba sebestredné vyhraňovanie sa a falošné spájanie.

Nárast extrémizmu, nový líder Igor Matovič, stratený bývalý prezident s prepadom dôveryhodnosti zo 72% na 29% a rozbitá “demokratická opozícia” je to, čo si dosiahol," pokračuje bývalý minister zdravotníctva.

Tomáš Drucker
Zdroj: TASR - Martin Baumann


VOĽBY 2020 Za ľudí zverejnilo nové predvolebné VIDEO: Kiska ako z Trhliny a vtípky o mimoňovi


Tvoj klip je trefný, Andrej

Drucker spomenul aj zverejnený klip Za ľudí, v ktorom Andrej Kiska ide lesom a vyberá si ktorým smerom sa krajina vyberie. Oblečený je v turistickej výstroji. "Najnovší Tvoj klip je trefný. Bezhlavo beháš s baterkou po lese a hľadáš sever," uštedril Drucker ranu Kiskovi. Ten dokonca bývalú hlavu štátu varuje, aby nedopadol ako expremiér. "Zváž, aby si nedopadol ako Fico. Bez kreditu a bez úcty. Pretvárka nemôže nikdy dlho vydržať. Ani divadlo a prázdne heslá, ktoré zaplnili politiku. To je úboho málo na akúkoľvek zmenu," odkázal na záver Drucker.

​Najnovšie video z kampane Za ľudí, ktoré Drucker spomenul:


Galéria

Drucker sa pustil do Tomáš Drucker

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz
VIDEO: Facebook/Andrej Kiska

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články