Smrť Milana Lučanského - okolnosti tragickej samovraždy | Topky.sk | Topky.sk
Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Smrť Milana Lučanského

V prípade Lučanského zverejnili záverečnú SPRÁVU: Toto sú DETAILY! Bol pokojný, racionálny a rozvážny

580
včera o 11:30

BRATISLAVA - Komisia dnes zverejnila záverečnú správu k prípadu Milana Lučanského. Členovia v nej jasne skonštatovali, že neexistujú pochybnosti o tom, že spáchal samovraždu. viac »

MIMORIADNE Vyšetrovania smrti Milana Lučanského je ukončené! Komisia zverejnila oficiálne výsledky

Milan Lučanský
FotoVideo718

16.04.2021 14:59

BRATISLAVA – Príčinou smrti policajného exprezidenta Milana Lučanského bola samovražda. Po prijatí záverečnej správy kontrolnej komisie k tomuto prípadu to potvrdil jej predseda Tomáš Čitbaj z Kancelárie Verejnej ochrankyne práv SR. viac »


Saková chce, aby sa správa k prípadu Lučanského do konca vyšetrovania neuzavrela

Denisa Saková

16.04.2021 14:45

BRATISLAVA - Správa kontrolnej komisie k prípadu smrti policajného exprezidenta Milana Lučanského by sa nemala uzavrieť až do skončenia vyšetrovania. Pred zasadnutím komisie to uviedla jej členka a nezaradená poslankyňa parlamentu Denisa Saková. Komisia by mala na piatkovom zasadnutí hlasovať o prijatí záverečnej správy. viac »


Vyšetrovanie smrti Milana Lučanského je na konci: Zajtra bude posledné zasadnutie komisie

Milan Lučanský

14.04.2021 12:13

BRATISLAVA - V piatok (16. 4.) bude záverečné zasadnutie špeciálnej komisie zriadenej na prešetrenie okolností samovraždy bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Potvrdil to hovorca Ministerstva spravodlivosti (MS) SR Peter Bubla. viac »


Správa o úmrtí Milana Lučanského je takmer dokončená: Jednoznačné závery a vysvetlenie jeho zranenia oka!

Správa o úmrtí Milana
472

08.04.2021 16:00

BRATISLAVA - Deň rozhodnutia sa pomaly blíži. Koncom minulého roka Slovensko čítalo správy o náhlom úmrtí bývalého šéfa polície Milana Lučanského po tom, ako sa vo vlastnej cele pokúsil o samovraždu. Lučanský bol vo väzení od začiatku decembra 2020 kvôli podozreniu z korupcie. Verejnosť sa pritom ešte krátko pred jeho pokusom o samovraždu dozvedela... viac »


Komisia na prešetrenie prípadu Lučanského finalizuje záverečnú správu, informovalo ministerstvo

Milan Lučanský

11.03.2021 13:36

BRATISLAVA - Špeciálna komisia zriadená na prešetrenie okolností samovraždy bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského finalizuje záverečnú správu. Potvrdil to hovorca Ministerstva spravodlivosti (MS) SR Peter Bubla. viac »


V Európskom parlamente sa uskutočnilo vypočúvanie o okolnostiach samovraždy Lučanského

Milan Lučanský

05.02.2021 14:50

BRUSEL - Na pôde Stálej monitorovacej skupiny Európskeho parlamentu pre demokraciu, právny štát a základné práva (DRFMG) sa v piatok doobeda uskutočnilo vypočúvanie za zatvorenými dverami o okolnostiach samovraždy bývalého policajného prezidenta SR Milana Lučanského. Inicioval ho slovenský europoslanec Vladimír Bilčík (SPOLU-OD) ako stály člen monitorovacej... viac »


Na prípad Lučanského sa výbor pýtal Kysela, Mikulca aj Kovaříka

Milan Lučanský

02.02.2021 14:55

BRATISLAVA - Na otázky o väzobnom stíhaní zosnulého exprezidenta Milana Lučanského odpovedali v utorok pred Výborom Národnej rady (NR) SR pre obranu a bezpečnosť minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO), prezident Policajného zboru Peter Kovařík a dozorujúci prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry Peter Kysel, ktorý zastúpil Alexandra Biróa z ÚŠP. viac »


Kotleba rekonštruoval smrť Milana Lučanského: Obesenie v cele! Na teplákovej bunde vydržal 15 sekúnd

Kotleba rekonštruoval smrť Milana

02.02.2021 14:15

PREŠOV - Členovia špeciálnej komisie na vyšetrovanie okolností samovraždy bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského v pondelok počas približne osemhodinového stretnutia v prešovskej väznici absolvovali rozhovory so zamestnancami. Pozreli si tiež priestory, v ktorých sa Lučanský pohyboval. Marian Kotleba sa dokonca pokúsil o vlastnú rekonštrukciu obesenia. viac »


Špeciálna komisia zisťovala vo väznici okolnosti prípadu Lučanského

Milan Lučanský

01.02.2021 20:13

PREŠOV – Členovia špeciálnej komisie na vyšetrovanie okolností samovraždy bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského v pondelok počas približne osemhodinového stretnutia v prešovskej väznici absolvovali rozhovory so zamestnancami. Pozreli si tiež priestory, v ktorých sa Lučanský pohyboval. viac »


PRIESKUM Ako vnímajú Slováci dianie po smrti Milana Lučanského? Tretina ľudí je skeptická

PRIESKUM Ako vnímajú Slováci

31.01.2021 23:59

BRATISLAVA - Bývalý policajný šéf Milan Lučanský zomrel 30. decembra minulého roka. Na život si mal siahnuť sám. No jeho odchod sa spája s množstvom špekulácii. Ako vnímajú Slováci dianie po jeho smrti? Prieskum priniesol zaujímavé výsledky. viac »


Je to definitívne! Šéf väzníc Milan Ivan končí vo funkcii, rezignoval po smrti Lučanského

Je to definitívne! Šéf

31.01.2021 16:16

BRATISLAVA - Generálny riaditeľ Zboru väzenskej a justičnej stráže Milan Ivan po viac ako šiestich rokoch v nedeľu skončil vo svojej funkcii. Informoval o tom ZVJS na sociálnej sieti. Odstúpenie Ivan avizoval na tlačovej konferencii vlani 30. decembra v súvislosti s prípadom bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. viac »


V prípade úmrtia Lučanského sa urobili desiatky úkonov, povedal generálny prokurátor Žilinka

Generálny prokurátor SR Maroš

28.01.2021 19:30

BRATISLAVA - V prípade úmrtia bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského sa urobili desiatky úkonov vrátane znaleckých skúmaní. Uviedol to vo štvrtok generálny prokurátor SR Maroš Žilinka. Kedy bude rekonštrukcia udalostí, ktoré viedli k Lučanského smrti, nevie. Zopakoval, že sa na nej plánuje zúčastniť. viac »


Advokátska komora o komisii vyšetrujúcej Lučanského smrť: Je tu riziko úniku informácií!

Milan Lučanský

26.01.2021 07:30

BRATISLAVA - Jedine orgány činné v trestnom konaní (OČTK) môžu nezávisle prešetriť prípad smrti bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. V rozhovore to uviedol predseda Slovenskej advokátskej komory (SAK) Viliam Karas. viac »


Parlamentný výbor sa bude zaoberať smrťou Lučanského: Rokovať bude aj o pochybnostiach

Milan Lučanský

25.01.2021 12:00

BRATISLAVA - Okolo samovraždy generála Milana Lučanského je stále mnoho otázok. Vyriešiť sa ich snaží aj komisia, ktorú špeciálne pre tento prípad zriadila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. Poslanci by o tom mali rokovať aj na brannobezpečnostnom výbore. viac »


Kolíková účinkovala v seriáli RTVS: Ostrá kritika Pellegriniho! Vyjadrením k Lučanskému klesla na dno

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková
Foto

18.01.2021 23:59

BRATISLAVA - Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková si zahrala v komediálnom seriáli RTVS Pumpa. Ten má reflektovať aktuálne udalosti z predošlého týždňa. Nevyhli sa teda ani téme samovraždy generála Milana Lučanského. Na Kolíkovú sa strhla vlna kritiky. viac »


Zvláštna nominácia! Členkou komisie, ktorá preveruje Lučanského smrť, je aj švagriná odsúdeného mafiána

Zvláštna nominácia! Členkou komisie,

16.01.2021 08:37

BRATISLAVA - Smrť Milana Lučanského vyvolala množstvo otáznikov a pochybností najmä u opozície. Ministerka spavodlivosti Mária Kolíková preto zriadila špeciálnu komisiu, ktorá má jeho samovraždu prešetriť. Jednou členkou je aj švagriná odsúdeného mafiána Róberta Lališa. viac »


Rezort spravodlivosti reaguje na dohady v prípade smrti Lučanského: Sfalšovanie dôležitého dokumentu?!

Milan Lučanský

15.01.2021 15:59

BRATISLAVA - Ministerstvo spravodlivosti publikovalo v piatok na sociálnej sieti vysvetlenie k dokumentu, ktorý zverejnil zástupca rodiny zosnulého bývalého policajného šéfa Milana Lučanského. Upozornili, že dôležitý dokument bol upravený a nezhoduje sa s originálom. viac »


Piatková previerka v prešovskej väznici nebude: Člen komisie mal pozitívny test na KORONAVÍRUS

Milan Lučanský

14.01.2021 17:30

PREŠOV - Piatková (15. 1.) previerka komisie vyšetrujúcej okolnosti samovraždy bývalého prezidenta Policajného zboru Milana Lučanského v prešovskej väznici sa neuskutoční. Informoval o tom predseda komisie Tomáš Čitbaj. viac »


Smrť Milana Lučanského: Komisia skúma okolnosti jeho pobytu vo väzenskej nemocnici

Milan Lučanský

14.01.2021 13:14

TRENČÍN - Porovnať materiály, ktoré komisia dostala, s videozáznamami a presvedčiť sa, v akých podmienkach sa nachádzal bývalý policajný prezident Milan Lučanský počas hospitalizácie, je zmyslom štvrtkovej previerky špeciálnej komisie na vyšetrovanie okolností samovraždy Lučanského v Nemocnici pre obvinených a odsúdených v Trenčíne. viac »


HOAX sa šíri internetom: Pravda o návšteve prešovskej väznice, padli trestné oznámenia

HOAX sa šíri internetom:

14.01.2021 05:55

BRATISLAVA - Ľudia na sociálnych sieťach sa stali obeťami neuveriteľných konšpiračných teórii, ktoré sa spájajú so smrťou obvineného generála Milana Lučanského. Zverejnených konšpirácii už bolo skutočne neúrekom, jedna z tých čo presiahla všetky hranice je tá o mafiánskom bossovi Mikulášovi Černákovi. Podľa konšpirátorov, ktorí zahlcujú sociálne siete... viac »


Najčítanejšie články