Smrť Milana Lučanského - okolnosti tragickej samovraždy | Topky.sk | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. január 2021. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Smrť Milana Lučanského

Zvláštna nominácia! Členkou komisie, ktorá preveruje Lučanského smrť, je aj švagriná odsúdeného mafiána

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Smrť Milana Lučanského vyvolala množstvo otáznikov a pochybností najmä u opozície. Ministerka spavodlivosti Mária Kolíková preto zriadila špeciálnu komisiu, ktorá má jeho samovraždu prešetriť. Jednou členkou je aj švagriná odsúdeného mafiána Róberta Lališa. viac »

Rezort spravodlivosti reaguje na dohady v prípade smrti Lučanského: Sfalšovanie dôležitého dokumentu?!

Milan Lučanský

včera o 15:59

BRATISLAVA - Ministerstvo spravodlivosti publikovalo v piatok na sociálnej sieti vysvetlenie k dokumentu, ktorý zverejnil zástupca rodiny zosnulého bývalého policajného šéfa Milana Lučanského. Upozornili, že dôležitý dokument bol upravený a nezhoduje sa s originálom. viac »


Piatková previerka v prešovskej väznici nebude: Člen komisie mal pozitívny test na KORONAVÍRUS

Milan Lučanský

14.01.2021 17:30

PREŠOV - Piatková (15. 1.) previerka komisie vyšetrujúcej okolnosti samovraždy bývalého prezidenta Policajného zboru Milana Lučanského v prešovskej väznici sa neuskutoční. Informoval o tom predseda komisie Tomáš Čitbaj. viac »


Smrť Milana Lučanského: Komisia skúma okolnosti jeho pobytu vo väzenskej nemocnici

Milan Lučanský

14.01.2021 13:14

TRENČÍN - Porovnať materiály, ktoré komisia dostala, s videozáznamami a presvedčiť sa, v akých podmienkach sa nachádzal bývalý policajný prezident Milan Lučanský počas hospitalizácie, je zmyslom štvrtkovej previerky špeciálnej komisie na vyšetrovanie okolností samovraždy Lučanského v Nemocnici pre obvinených a odsúdených v Trenčíne. viac »


HOAX sa šíri internetom: Pravda o návšteve prešovskej väznice, padli trestné oznámenia

HOAX sa šíri internetom:

14.01.2021 05:55

BRATISLAVA - Ľudia na sociálnych sieťach sa stali obeťami neuveriteľných konšpiračných teórii, ktoré sa spájajú so smrťou obvineného generála Milana Lučanského. Zverejnených konšpirácii už bolo skutočne neúrekom, jedna z tých čo presiahla všetky hranice je tá o mafiánskom bossovi Mikulášovi Černákovi. Podľa konšpirátorov, ktorí zahlcujú sociálne siete ... viac »


Poslanci videli kamerové záznamy pred smrťou Lučanského: Opozícia hovorí o nezrovnalostiach

Milan Lučanský

11.01.2021 15:55

BRATISLAVA - Členovia komisie zriadenej ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou (Za ľudí) pre úmrtie policajného exprezidenta Milana Lučanského dostali možnosť pozrieť si kamerové záznamy. Vo štvrtok (14. 1.) navštívi komisia väzenskú nemocnicu v Trenčíne a v piatok (15. 1.) Ústav na výkon trestu odňatia slobody v Prešove. viac »


Posledná rozlúčka s Milanom Lučanským: FOTO Harabinove podivné grimasy, stovky ľudí a odkazy do neba

Posledná rozlúčka s Milanom
FotoVideo

09.01.2021 10:00

ŠTRBA/BRATISLAVA - Bývalý policajný šéf Milan Lučanský zahynul krátko pred príchodom nového roka, 30. decembra. Uplynulý piatok sa uskutočnila posledná rozlúčka. Konala sa v Štrbe a aj napriek pandémii a platným opatreniam sa jej zúčastnilo približne 500 ľudí. viac »


VIDEO Milana Lučanského pochovali: Prišli stovky ľudí! Rodina v slzách, lúčil sa aj Kaliňák a Harabin

VIDEO Milana Lučanského pochovali:
FotoVideo

08.01.2021 16:04

ŠTRBA/BRATISLAVA - Dnes sa v obci Štrba pri Poprade uskutoční posledná rozlúčka a pohrebný obrad so zosnulým generálom a bývalým policajným prezidentom Milanom Lučanským. Smrť prišla 30. decembra 2020 po tom, ako sa rozšírili správy, že sa vo vlastnej cele pokúsil spáchať samovraždu. Polícia avizovala, že pohreb prebehne za bližšie nešpecifikovaných, ... viac »


Prípad Lučanského: Vláda sa postavila za Kolíkovú a Mikulca! Majú našu plnú podporu, odkazuje Matovič

Prípad Lučanského: Vláda sa

08.01.2021 15:39

BRATISLAVA - Vláda SR odmieta byť vtiahnutá do politického zneužívania smrti bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského a do účelového rozdeľovania spoločnosti. Vládny kabinet to skonštatoval vo vyhlásení, pod ktoré sa podpísal premiér Igor Matovič (OĽANO) a jednotliví ministri. Spoločne v ňom vyjadrili aj plnú podporu ministerke spravodlivosti ... viac »


Saková a Pellegrini na Lučanského pohreb neprídu: Policajné pocty nebudú! Kondolovala aj prezidentka

Bývalý policajný prezident Milan

08.01.2021 13:34

BRATISLAVA - Samovražda bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského rozpútava vášne už vyše týždňa. Inak tomu nie je ani jeho posledná rozlúčka. Pre pandémiu platia prísne opatrenia, no mnoho ľudí sa na jeho pohreb do Štrby chystá aj napriek tomu. Kto všetko sa príde rozlúčiť s generálom Lučanským? viac »


Zmätky pre Lučanského pohreb: Nemá premiér Matovič pod kontrolou Úrad vlády? Skritizoval vlastný odbor

Premiér SR Igor Matovič

08.01.2021 13:33

BRATISLAVA - Premiér Igor Matovič ani po takmer roku od nástupu do funkcie nemá svojho hovorcu. Väčšinu vecí komunikuje prostredníctvom sociálnych sietí, čo podľa mnohých odborníkov nie je vždy najlepší nápad. Aj tentoraz nastal chaos v komunikácii, konkrétne v tom, či pošle alebo nepošle smútočný veniec Milanovi Lučanskému. viac »


Kolíková ostala na výbore zaskočená: Radačovský predložil údajnú korešpondenciu Lučanského

Kolíková ostala na výbore

07.01.2021 19:59

BRATISLAVA - Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) i odchádzajúci šéf Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) Milan Ivan deklarujú, že poslancom na štvrtkovom parlamentnom brannobezpečnostnom výbore podrobne zodpovedali všetky otázky týkajúce sa zranenia a úmrtia bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Ministerka dodala, že ... viac »


Začalo sa trestné stíhanie v prípade smrti Lučanského: Na rekonštrukcii sa zúčastní aj Maroš Žilinka

Kandidát na generálneho prokurátora

07.01.2021 17:15

BRATISLAVA - Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa osobne zúčastní na rekonštrukcii skutku, ktorý predchádzal úmrtiu bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Rekonštrukcia sa uskutoční po vyhodnotení kamerových záberov aj záznamov z počítačových sietí súvisiacich s otváraním a zatváraním dverí v celách a po ich porovnaní s výpoveďami svedkov. ... viac »


Pre smrť Lučanského zasadá výbor: Jasný odkaz rodiny! Kolíková má plnú dôveru, tvrdí Kollár

Pre smrť Lučanského zasadá

07.01.2021 13:59

BRATISLAVA - K okolnostiam zranenia a úmrtia bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského zasadá vo štvrtok parlamentný brannobezpečnostný výbor. Zvolanie výboru iniciovala opozičná poslankyňa Denisa Saková (nezaradená). Jeho predseda Juraj Krúpa (OĽANO) pre TASR uviedol, že na výbore sa majú zúčastniť okrem ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej ... viac »


Prezidentka k smrti Lučanského: Tragédiu treba vyšetriť, k špekuláciám musíme pristupovať opatrne

Prezidentka k smrti Lučanského:

05.01.2021 19:00

BRATISLAVA - Prezidentka SR Zuzana Čaputová víta snahu ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej (Za ľudí) a vytvorenie komisie, ktorá má za cieľ objasniť okolnosti úmrtia bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. Informuje o tom na sociálnej sieti s tým, že prezidentská kancelária prijala účasť v komisii. viac »


Nejasnosti v prípade Lučanského: Rezort spravodlivosti vysvetľuje! 10 otázok a odpovedí

Nejasnosti v prípade Lučanského:

05.01.2021 14:00

BRATISLAVA - Ministerstvo spravodlivosti zverejnilo po včerajšej tlačovej konferencii záznamy k prípadu Milana Lučanského. Dokumenty popisujú incident zo začiatku decembra, ale aj posledné okamihy pred samovraždou. Rezort pripojil aj desať najčastejších otázok a odpovedí, ktoré dostáva. viac »


Ministerstvo spravodlivosti zverejnilo dokumenty súvisiace s prípadom Lučanského

Ministerstvo spravodlivosti zverejnilo dokumenty

05.01.2021 05:54

BRATISLAVA - Ministerstvo spravodlivosti (MS) SR zverejnilo v pondelok večer dokumenty súvisiace so zranením zosnulého bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského, aj s incidentom z dňa, keď sa pokúsil o samovraždu. Zverejnenie dokumentov avizovala šéfka rezort Mária Kolíková (Za ľudí). Informoval o tom Peter Bubla z tlačového oddelenia rezortu. viac »


Nové informácie v prípade Lučanského: VIDEO Kolíková o demisii neuvažuje! Komisia musí do záverov mlčať

Nové informácie v prípade
FotoVideo

04.01.2021 16:00

BRATISLAVA - Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) už počas uplynulých dní oznámila, že v prípade úmrtia generála Milana Lučanského zriadi nezávislú komisiu, aby sa vyšetreniu tohto prípadu venovala. Predseda parlamentu Boris Kollár svoje nominácie do komisie už oznámil, teraz je na ťahu Kolíková, ktorá cez tlačový brífing bude informovať ... viac »


Smer chce, aby prípad Lučanského vyšetrili za účasti EÚ: Beňova sa na úniu obrátila listom

Smer chce, aby prípad

04.01.2021 15:58

BRATISLAVA - Europoslankyňa Monika Beňová po smrti bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského poslala otvorené listy trom zástupcom európskych inštitúcií. Politička o tom informovala na sociálnej sieti. Žiada v nich prešetrenie prípadu jeho úmrtia. viac »


Príslušníci ZVJS odmietajú podiel na smrti Lučanského: Nesúhlasia s koncom Ivana

Milan Lučanský

04.01.2021 15:32

BRATISLAVA - Príslušníci a zamestnanci Zväzu väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) odmietajú tvrdenia, že sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na zraneniach, rozhodnutiach a následnej smrti policajného exprezidenta Milana Lučanského. Odstúpenie Milana Ivana z funkcie generálneho riaditeľa ZVJS považujú za unáhlené rozhodnutie. V otvorenom liste žiadajú ministerku ... viac »


Kollár po podnete Kolíkovej nominoval členov komisie ohľadom úmrtia Lučanského: Rozdelil to na polovicu

Kollár po podnete Kolíkovej
Video

04.01.2021 13:00

BRATISLAVA - Predseda Národnej rady Boris Kollár (Sme rodina) na podnet a iniciatívu ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej zriadiť nezávislú komisiu na prešetrenie úmrtia generála Milana Lučanského informoval, že nominoval týchto členov z prostredia parlamentu. Urobil tak príhovorom cez video. viac »


Najčítanejšie články