Nedeľa3. december 2023, meniny má Oldrich, zajtra Barbora, Barbara

Stratená Maddie McCannová: Žijúci Nostradamus hovorí jasne! V hre bola čierna mágia

Athos Salomé tvrdí, že za zmiznutím Maddie bola čierna mágia. Zobraziť galériu (3)
Athos Salomé tvrdí, že za zmiznutím Maddie bola čierna mágia. (Zdroj: instagram/athos_salome, SITA/AP Photo/PA, File)

RIO DE JANEIRO - Brazílsky jasnovidec Athos Salomé prehovoril o nezvestnej Maddie McCannovej. Parapsychológ, známy aj ako „žijúci Nostradamus“, verí, že prípad sa čoskoro vyrieši. Pre rodičov Maddie má ale aj smutnú správu.

Prípad nezvestnej Madeleine McCannovej sa v posledných týždňoch opäť dostal na titulky. Mladá Poľka Julia Wendellová sa objavila na internete a tvrdila, že je tým dievčaťom (vtedy trojročným), ktoré zmizlo v Portugalsku v roku 2007. Okrem iného sa odvolávala na podobné fyzické vlastnosti. Spolu s jasnovidcom Dr. Fiou Johanssonovou, u ktorej mladá žena hľadala pomoc, teraz po vyhrážkach smrťou utiekla do Spojených štátov. 

ilustračné video

Maroš Žilinka na výbore k únosu Vietnamca: Nezhodol sa s predsedom výboru Krúpom (Zdroj: Topky/Ramon Leško)

Zatiaľ čo odborníci spochybňovali jej teóriu, že je Maddie, Julia v Amerike podstúpila krvné a DNA testy. Šokujúce výsledky: Poliak môže trpieť leukémiou. Teraz je do prípadu nezvestnej Madeleine McCann zapletený ďalší jasnovidec – Athos Salomé, ktorý je známy aj ako „žijúci Nostradamus“.

V prípade zmiznutej Maddie McCannovej je vraj v hre čierna mágia

Brazílčan sa v minulosti dostal na titulky s pochmúrnymi prognózami. Okrem iného nedávno hovoril o hroziacej tretej svetovej vojne a zombie apokalypse v najbližších rokoch. Tvrdí tiež, že správne predpovedal smrť kráľovnej Alžbety II. v roku 2022 a pandémiu koronavírusu. A teraz má brazílsky parapsychológ vedieť viac podrobností o prípade Maddie. „Zem prisahala, že o zmiznutí Madeleine McCannovej nezostane nič skryté,“ povedal pre britský bulvárny denník Daily Star

Žena z Poľska tvrdí,
Zobraziť galériu (3)
Žena z Poľska tvrdí, že je zmiznutou Maddie  (Zdroj: Instagram/iammadeilinemccann)

Athos Salomé sa obáva, že jej zmiznutie nebola náhoda a bola do toho zapletená „čierna mágia“. Čo tým však presne myslí, zostáva nejasné. Zrejme v odkaze na jasnovidkyňu Dr. Fiu Johanssonovú („Perzské médium“), ktorá v súčasnosti pomáha Julii Wendellovej s vyšetrovaním, „žijúci Nostradamus“ pokračuje: „Už niekoľko dní vidím správy o Madeleine McCannovej, mnohých domnienkach a jasnovidcoch, ktorí tvrdia veci, ktoré nikto naozaj nevie." Sám prorokuje, že v roku 2023 alebo 2024 môže byť zodpovedaná otázka nájdenia Maddie mŕtvej alebo živej.

Fia Johanssonová (vľavo) vyšetruje
Zobraziť galériu (3)
Fia Johanssonová (vľavo) vyšetruje tvrdenia Julie Wendellovej.  (Zdroj: Instagram/persianmedium)

Salomé neverí, že Madeleine McCann je stále nažive

Athos Salomé tiež požaduje: "Úrady musia znovu otvoriť prípad a dôkladne vyšetriť, kto poznal Madeleine, musia byť predvolaní blízki ľudia, rodičia, celá rodina, priatelia a podozriví, aby pravda vyšla najavo. Dúfam a modlím sa, aby tento prípad bol vyriešený bez klamstiev a dohadov.“ Brazílčan však momentálne nemá pocit, že Maddie McCannová ešte žije. Až ďalšie výsledky vyšetrovania v prípade Madeleine môžu objasniť, či je na jeho nejasných tvrdeniach skutočne niečo pravdy.

Viac o téme: JasnovidecBrazíliaMadeleine McCannováAthos Salomé
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu