Piatok, 22. október 2021. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

FOTO Opitú dievčinu odviezla domov mamina kamarátka: Keď zistila, čo má v kabelke, ostala zhrozená

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
22.09.2021 12:12

LONDÝN - Ako potvrdilo už množstvo príbehov, pod vplyvom alkoholu sa človeku udeje skutočne kadečo. Výnimkou nie je ani sestra tejto ženy, ktorá sa na internete podelila s vtipným príbehom. Jej opitá sestra si myslela, že z auta vystupuje so svojou kabelkou v ruke. V skutočnosti však držala niečo úplne iné.


Istá Rebekka z Veľkej Británie sa na Twitteri podelila so zábavným príbehom, ktorého hlavnou aktérkou bola jej opitá príbuzná. "Moja sestra sa včera večer opila, domov ju zaviezla mamina kamarátka a myslela si, že si z auta zobrala svoju kabelku. Namiesto toho ale vzala puzdro s manuálom," píše sa v príspevku. Na fotke vidno sivé, kožené puzdro, ktorého obsah tvoril manuál k autu značky Nissan.

Príspevok sa stal mimoriadne populárny a získal viac ako 52-tisíc pozitívnych reakcií. "Nekontrolovateľne ma rozosmiala! Je to legenda," znie jeden z komentárov. "Ach, milujem to, vyzerá to tak, že mala dobrú noc," podotkol ďalší užívateľ. Niektorí špekulovali, že Rebekka si všetko vymyslela a jednoducho zobrala manuál od svojho auta, len aby sa o nej hovorilo a písalo. Táto teória ju ale, ako sama priznala, pobavila ešte viac než to, čo sa naozaj stalo. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články