°C

Utorok, 7. júl 2020. Meniny má Oliver, zajtra Ivan.

Ženy, hviezdy hovoria jasnou rečou: TOTO je deň, kedy vás muži najčastejšie žiadajú o ruku!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
16.08.2019 12:19

LONDÝN - Pripravte sa na vrchol vášho milostného života. Vďaka Venuši, ktorá sa 14. augusta dostala "do srdca Slnka", sa do popredia dostali vzťahy, láska a krása. Nebuďte preto prekvapení, ak vám do života vstúpi nová láska alebo vás opäť osloví tá stará.


Slnko a Venuša raz ročne vytvoria spojenie, kedy sa Venuša dostane do srdca Slnka. Stalo sa tak včera, 14. augusta. Keď sa spojí Slnko s touto planétou, skombinuje energiu sústreďujúcu sa na vzťahy, zhovievavosť, lásku a krásu. Váš milostný život počas 13. až 15. augusta zažije vrchol. K spojeniu dochádza počas slnečného znamenia leva, takže sa všetci vo všeobecnosti cítime sexi, vášniví či odvážni. Vďaka priaznivým vibráciám Venuše a leva je toto najlepší čas posunúť sa vpred v milostnom živote. 14. august je dokonca deň, kedy sa páry najčastejšie zasnubujú. 

Ženy, hviezdy hovoria jasnou
Zdroj: Getty Images

"V daný deň ľahko získate sebavedomie na pozvanie svojej tajnej lásky na rande. Možno urobíte niečo gýčové a honosné, požiadate svojho priateľa alebo priateľku o ruku či posuniete randenie na úroveň vzťahu," uviedol americký astrológ Jake Register. 

Ženy, hviezdy hovoria jasnou
Zdroj: Getty Images

Od 10. do 12. augusta dochádza k rozmanitosti astrologických aspektov nielen medzi Venušou a Slnkom, ale aj medzi Neptúnom a Plutom. To viedlo k potenciálnym pochybnostiam o vzťahoch a o tom, či vás majú blízki skutočne radi. Dobrou správou je, že spojenie Venuše a Slnka tieto pochybnosti a všetku negatívnu energiu zvrhne zo stola. Venuša okrem iného vládne aj kráse a estetike, preto tieto dni využite na nákup kozmetiky alebo návštevu kaderníčky. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články