°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Desivé VIDEO z pivovaru: Nikto v ňom nie je, aj tak sa tam dejú tieto strašidelné veci

Zdroj: Youtube/Brian Rambur
02.08.2019 15:22

TWIN FALLS - V pivovare v americkom Idahu evidentne straší. Dokazujú to nočné zábery, na ktorých sa z nevysvetliteľného dôvodu hýbu barové stoličky. Zamestnanec podniku tvrdí, že voči záberom bol spočiatku skeptický, no pohybujúce sa stoličky ho presvedčili o existencii paranormálnych javov.


Začiatok videa nie je ničím zvláštny, ide o obyčajné zábery z bezpečnostnej kamery z pivovaru Milner’s Gate - Idaho Graft Brewery. Strašidelná atmosféra nastane vo chvíli, keď sa z ničoho nič začnú odsúvať barové stoličky. Zo záberov je zrejmé, že v tom čase nebol nikto nablízku a nešlo o nijaký žart. 

Desivé VIDEO z pivovaru:
Zdroj: Youtube/Brian Rambur

Jeden zo zamestnancov Brian Rambur zverejnil video na internete. "Pozreli sme si ho asi desať minút po tom, ako sa to stalo. Hneď som preveril, či si niekto z nás nevystrelil, no zistil som, že pod pultom nie je dostatok miesta na to, aby sa tam niekto skryl," uviedol. 

Video videlo už mnoho ľudí, pričom väčšina z nich si myslí, že skutočne išlo o nadprirodzené sily. "To, čo vytláčalo tie stoličky, muselo byť niečo ako duch," znie jeden z komentárov. Iný užívateľ zase uviedol, že by to bolo uveriteľnejšie, keby sa stoličky nevytlačili postupne.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články