Partia kamarátov sa kúpala vo vírivke, keď nastal strašný horor: Mladík (†30) to neprežil | Topky.sk

Pondelok, 22. apríl 2019. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Partia kamarátov sa kúpala vo vírivke, keď nastal strašný horor: Mladík (†30) to neprežil

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
09.11.2018 21:01

GAUTENG - Život tridsaťročného Andreho van Huyssteena ukončila náhla tragédia, ktorá sa odohrala v dome jeho priateľov. Relax, pohodu a radosť zo spoločného stretnutia prerušila explózia vo vírivke, ktorá začala do okolia chrliť rozpálené plasty.


Andre si spolu s manželkou vyrazil k priateľom do severovýchodnej juhoafrickej provincie Gauteng. Počas zábavy sa rozhodli všetci skočiť do vírivky. Rozbehnutá uvoľnená atmosféra sa však po chvíli zmenila na horor. V jacuzzi sa totiž prehrialo vyhrievacie teleso, ktoré explodovalo a do okolia začalo obrovskou silou chrliť kusy žeravých plastov. Jeden z nich prerazil Huyssteenovi lebku a prenikol mu do mozgovej membrány. 

Partia kamarátov sa kúpala
Zdroj: Getty Images

"Lekári urobili všetko, ale nakoniec bezvýsledne," povedal zdrvený otec obete, Ben. Zároveň ocenil snahu lekárskeho tímu v nemocnici Steve Biko Educational Hospital v Pretórii. Jeho syna tam operovali až štyrikrát, ale napriek tomu sa im ho nepodarilo zachrániť. Na chvíľku sa údajne prebral a pýtal sa na rodinu a priateľov. Jeho stav sa však zhoršoval a Andre bol neskôr uvedený do umelého spánku, z ktorého sa už neprebral. Zanechal po sebe dvoch synov vo veku tri a deväť rokov.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články