Sobota, 29. január 2022. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Muž v Prahe mal masturbovať na verejnosti: VIDEO Prekvapivý dôvod obnažovania pohlavného údu

Bezdomovec zápasil s parazitmiGaléria fotiek (2)
Bezdomovec zápasil s parazitmi
Zdroj: FB/Mestská polícia Praha

PRAHA - Mestská polícia v Prahe prijala na svoju telefonickú linku dva dni po sebe oznámenia, v ktorých svedkyne upozorňovali na neprístojné správanie muža v stanici pražského metra. Podľa ich slov vzbudzoval pohoršenie a mal sa tiež uspokojovať. Preverenie prípadu však prinieslo trochu iný záver.


Des na benzínke: VIDEO Ukrajinec (36) hrozil obsluhe znásilnením, na parkovisku sa strhla dráma!

"Prosím vás, mohli by ste niekoho poslať? Jeden bezdomovec je tu úplne nahý, vyzerá to snáď, že aj masturbuje, chodia tu malé deti, nech ho odvezú do nejakého blázinca. To nie je už možné toto," uviedla telefonicky sťažovateľka.

"Hliadka tu našla im dobre známeho 30-ročného muža oblečeného do nohavíc a jednej ponožky. Strážnikom oznámil, že nejde o uspokojovanie jarných túžob, ale o jeho techniku ​​boja s parazitmi, ktoré ho hryzú," informovala mestská polícia minulú stredu na svojej facebookovej stránke a dodala, že zúfalé škrabanie a škrabanie po celom tele jeho vysvetlenie podporovalo.

Predchádzajúci deň iná žena zazrela, ako sa snaží si od úporného svrbenia uľaviť nevhodným spôsobom. "Je tu bezdomovec a s vtákom chodí v ruke naostro," nahlásila neprístojný výjav v stanici metra Černý most.

Muž v Prahe mal
Galéria fotiek (2)
Zdroj: FB/Mestská polícia Praha

"Keď hliadka s mužom riešila situáciu po prvýkrát, odporučila mu kontaktné miesta, ktoré by mu v boji s miniatúrnou armádou podali pomocnú ruku. Ponúkanú pomoc ale odmietol," vysvetlila pražská mestská polícia. Po druhom incidente už bola privolaná aj štátna polícia, ktorá si muža prevzala.

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/sz/VIDEO: FB/Mestská polícia Praha Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články