Piatok, 7. október 2022. Meniny má Eliška, Elisa, zajtra Brigita.

Rita Ora sa VYDALA za o 15 rokov staršieho režiséra: Prezradili ich OBRÚČKY, speváčka si už zmenila meno!

Rita Ora a Taika WaititiGaléria fotiek (8)
Rita Ora a Taika Waititi
Zdroj: SITA

LONDÝN - Svoju lásku spečatili svadbou! Speváčka Rita Ora (31) a režisér Taika Waititi (46) sú podľa tvrdení zahraničných médií už manželia. Ako vopred avizovali, išlo o intímny obrad v spoločnosti tých najbližších. Že svoj deň D už má prominentná dvojica za sebou, prezrádzajú obrúčky na ich prstenníkoch.


Správu o tajnej svadbe dvojice potvrdil pre The Sun zdroj z okolia páru. „Bol to naozaj intímny obrad, ktorý bol výnimočný pre každého zúčastneného. Ich najbližší a najmilší mohli vidieť, ako veľmi sú do seba zamilovaní,” uviedol. „Napriek tomu, že Rita žije na výslní, je odhodlaná uchovať si svoj vzťah čo najviac v súkromí. Spoločne plánujú aj veľkú párty pre priateľov, avšak nečakajte, že sa dozviete detaily v slávnych magazínoch,” dodal.  

Rita si po svadbe vzala aj manželovo priezvisko a od teraz je z nej pani Waititi-Ora. Mnohí by čakali, že dvojica sa v týchto dňoch užíva medové týždne. Avšak opak je pravdou. Speváčka je momentálne v Paríži, kde naplno pracuje na svojich hudobných novinkách. Na sociálnej sieti Instagram však zverejnila v uplynulých dňoch zábery, ktoré odhaľujú, že na prstenníku už nosí obrúčku. 

Rita Ora sa VYDALA
Galéria fotiek (8)
Zdroj: Instagram

Rita Ora sa VYDALA
Galéria fotiek (8)
Zdroj: Instagram

Rita Ora a o 15 rokov starší Taika Waititi priznali svoj vzťah v auguste minulého roka a po dvoch mesiacoch sa už v súvislosti s nimi hovorilo o zásnubách. Pre speváčku ide o prvé manželstvo. V minulosti randila napríklad s bubeníkom Travisom Barkerom, raperom A$AP Rockym, synom Tommyho Hilfigera - Rickym, DJ-om Calvinom Harrisom, Robom Kardashianom, či Brunom Marsom. Režisér bol už raz ženatý a má dve dcéry.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Rita Ora sa VYDALA za o 15 rokov staršieho režiséra: Prezradili ich OBRÚČKY, speváčka si už zmenila meno!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články