Sobota, 15. máj 2021. Meniny má Žofia, zajtra Svetozár.

Zimné radovánky celebritnej krásky: Pretŕča sa takmer nahá!

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Zdroj: SITA
08.12.2020 18:00

LOS ANGELES - Ako inak! Hviezdy reality šou Keeping Up With The Kardashians si v uplynulých dňoch dopriali zimnú dovolenku. Slávne sestry sa spolu so svojou mamou a ratolesťami vybrali k jazeru Tahoe, kde sa ubytovali v luxusnom prázdninovom dome. Najslávnejšia zo sestier - Kim (40) sa nezabudla zvečniť aj v úsporných bikinách, ktoré zakrývali ozaj len to najnutnejšie.


Luxus, provokatívne pózy a odhalené krivky sú poznávacie znamenia sestier Kardashianových. Tie majú na sociálnych sieťach milióny followerov, ktorých bežne zásobujú aj momentkami zo svojho súkromia. 

Celebritné krásky si v uplynulých dňoch užívali spoločnú dovolenku. Ubytovali sa v luxusnej rezidencii, kde noc stojí zhruba 5 tisíc eur. Súčasťou prepychového sídla so 17 spálňami je aj terasa s nádherným výhľadom a vírivkou. 

Prekvapivo, fotkami v bikinách sa na Instagrame pochválila len 40-ročná Kim. A treba dodať, že siahla po ozaj úspornom kúsku. Spodný diel bol totiž tvorený len šnúrkami a miniatúrnym trojuholníkom, ktorý zakryl len to najnutnejšie. 

Kim Kardashian vystavila svoje krivky na obdiv.
Zimné radovánky celebritnej krásky:
Zdroj: Instagram

Kim Kardashian sa ukázala fanúšikom v úsporných bikinách.
Zimné radovánky celebritnej krásky:
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kim Kardashian Kim Kardashian vystavila svoje Kardashianky si nedávno užívali Kim Kardashian sa ukázala Kim Kardashian so sestrami. Kim Kardashian Kim Kardashian Kim Kardashian a Kanye

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články