°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Slávna speváčka ako sexi fitnesska: Páni! Tá má výstavný zadok

Shakira
Shakira
Zdroj: Instagram
05.12.2020 20:00

BARCELONA - Bola by škoda ju skrývať! Nie je tajomstvom, že speváčka Shakira (43) sa aj po dvoch pôrodoch udržiava v skvelej kondícii a pravidelný pohyb je pre ňu samozrejmosťou. Odmenou jej je bezchybná postavička, ktorú najnovšie predviedla v klipe ku skladbe Girl Like Me. Na nej spolupracovala s formáciou Black Eyed Peace.


Speváčka Shakira patrí medzi hudobné hviezdy, ktoré netreba vôbec predstavovať. Okrem talentu disponuje aj atraktívnym zovňajškom, čo by veru bola škoda nevyužiť. Vedomí sú si toho aj členovia nemenej známej formácie Black Eyed Peas, s ktorou rodáčka z Kolumbie najnovšie spolupracovala. 

Ich spojením vznikla skladba s názvom Girl Like Me. V klipe, ktorý mal premiéru v týchto dňoch, sa Shakira predviedla v cvičebnom úbore typickom pre 80. roky. Pozornosť mnohých mužov bola sústredená na jej dokonale tvarované nohy a bezchybný zadoček, ktorým vrtela pred kamerami.

Shakira sa vo videu predviedla aj na skateboarde. Jej followeri, ktorých má na Instagramezhruba 69 miliónov, vedia, že jazdu na ňom dokonale ovláda. Už neraz totiž zverejnila zábery a video, ako sa na ňom premáva ulicami.

Speváčka Shakira skrýva pod šatami takýto dokonalý zadoček.
Shakira
Zdroj: Instagram

Speváčka Shakira v sexi cvičebnom úbore.
Shakira
Zdroj: Instagram

VIDEOklip ku skladbe Girl Like Me, ktorá je spoluprácou formácie Black Eyed Peas a Shakiry.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Shakira Speváčka Shakira skrýva pod Shakira ako sexi fitnesska. Speváčka Shakira v sexi Shakira Shakira Shakira s manźelom Shakira

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, SITA;
VIDEO: YouTube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články