°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Šokujúce odhalenia o televíznej moderátorke: Skupinový sex a drastická cigaretová diéta!

Karolína Hošek
Karolína Hošek
Zdroj: Instagram KH
29.09.2020 16:30

PRAHA - Aktuálne je síce moderátorka a reportérka českej Primy na materskej dovolenke, no nezaháľa. Karolína Hošek totiž vydala knihu. Tá síce nie je autobiografická, ale ako vyšlo najavo, niektoré zážitky z jej stránok sú naozaj pravdivé!


Kniha moderátorky a reportérky je o tom, ako sa vyrastalo v 90. rokoch. Ponúka sa teda myšlienka, že čerpala zo svojich vlastných zážitkov. Portál Super.cz vybral niektoré časti tohto knižného denníčka a priamo od Karolíny Hošek zisťoval, čo je pravda. 

Karolína Hošek
Zdroj: Instagram KH

Blondínka napríklad z vlastného života použila časť, ako vyrastala v záhradnej chatke bez vody a elektriny. „Dodnes absolútne nechápem, ako to naši mohli zvládať. navyše so štyrmi deťmi. ja by som sa zbláznila. Naozaj sme niekoľko rokov žili v chate 3 x 4 metre s jednou miestnosťou, mali sme tam psa aj mačku,” prezradila. 

No inšpirovala sa aj oveľa pikantnejšími zážitkami. Napríklad skupinovým sexom vo voľnej prírode. Tento typ radovánok však nepatrí k jej obľúbeným. „Neprirástlo mi k srdcu ani množstvo zúčastnených, ani prostredie,” povedala pre Super.cz. 

Karolína Hošek
Zdroj: Instagram KH

Okrem tejto skúsenosti má však na konte aj situáciu, keď sa drastickou diétou prakticky ohrozovala na živote. Okrem iných diét skúšala totiž aj takú, ktorá spočívala v jednej polievke denne a zaháňaní hladu cigaretami.

Odohralo sa to v čase štúdia na strednej škole, a tak môžeme povedať, že bola stále vo vývoji. „Bolo to pre nešťastnú lásku. Pri výške 168 cm som sa dostala na 46 kíl. Inšpiroval ma článok o topmodelke Kate Moss, ktorá zaháňala hlad kokaínom, na ten som ale ako stredoškoláčka nemala peniaze,” prezradila Karolína, ktorá dnes už podobné diéty absolútne neodporúča. 


Galéria

Karolína Hošek Karolína Hošek Karolína Hošek Karolína Hošek Karolína Hošek Karolína Hošek Karolína Hošek

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články