Sexi modelka je minulosťou: Pribrala a... Som šialená! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Sexi modelka je minulosťou: Pribrala a... Som šialená!

Samantha Hoopes ako modelka Sports Illustrated.
Samantha Hoopes ako modelka Sports Illustrated.
Zdroj: Sports Illustrated
15.10.2019 17:00

LOS ANGELES - Materstvo si užíva! Nie je to tak dávno, čo Samantha Hoopes (28) pretŕčala svoje krivky na stránkach známeho plavkového magazínu Sports Illustrated. V týchto dňoch sa však naplno venuje niečomu inému. A to malému synčekovi, ktorého nedávno priviedla na svet. Sexi blondínka otvorene priznáva, že sa jej život výrazne zmenil. O čo všetko sa so svojimi priaznivcami ešte podelila?


Samantha Hoopes patrí k sexi modelkám, ktoré sme aj my na topkách v minulosti viackrát ospevovali. Jej zvodné telo zdobilo magazín Sports Illustrated a na instagramový profil bežne pridávala dráždivé fotky, ktoré spríjemnili deň každému jej mužskému fanúšikovi. 

Samantha Hoopes ako modelka magazínu Sports Illustrated.
Samantha Hoopes
Zdroj: instagram, Sports Illustrated

V poslednom čase to však vyzerá tak, že modelka sa viac prihovára ženám. A to prevažne novopečeným alebo budúcim mamičkám. Ona sama totiž priviedla na svet synčeka, ktorému spolu s partnerom dali meno George. 

Samantha Hoopes sa počas tehotenstva podelila so svetom aj o takýto intímny záber.
Samantha Hoopes
Zdroj: Instagram

„Ja viem, ja viem. Je zo mňa teraz posadnutá šialená matka. Tehotenstvo, pôrod i starostlivosť o môjho synčeka menia môj život a je to tá najlepšia skúsenosť,” priznáva sebakriticky Samantha. Z chlapčeka je taká nadšená, že pravidelne pridáva jeho fotky na svoj profil. 

Je ale len otázkou času, kým sa Samantha vráti k pózovaniu v bikinách Sama priznáva, že sa chce popôrodných kilogramov zbaviť. „Kým deti okolo mňa chceli byť napríklad lekármi, ja som chcela byť MILF-kou (slušne povedané - sexi mamičkou, pozn.red). Môžem povedať, že sny sa plnia a už sa neviem dočkať chvíle, keď budem mať späť svoje MILF telo. Ale pôjdem na to postupne. Pozdravujem všetky matky. Sú to tie najsilnejšie a najtvrdšie pracujúce osoby na svete,” dodala sexica. 

Samantha Hoopes si materstvo veľmi užíva.
Samantha Hoopes
Zdroj: Instagram

Samantha Hoopes je zo synčeka nadšená.
Samantha Hoopes
Zdroj: Instagram

 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, Sports Illustrated, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články