°C

Nedeľa, 27. september 2020. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Sexi modelku zradili plavky: Hups, kde má ten prsník?!

Samantha Hoopes
Samantha Hoopes
Zdroj: profimedia.sk
18.11.2019 22:00

MIAMI - Na úteku! Na topkách sme vás nedávno informovali, že Samantha Hoopes (28), ktorá kedysi pózovala aj pre Sports Illustrated, je už mamičkou. Túto úlohu i starostlivosť o synčeka Georga si naplno užíva. Nedávno si dopriala oddych a neušla pozornosti paparazzov. Tým sa známu sexicu podarilo zvečniť aj v pomerne zaujímavej chvíli.


Samantha Hoopes sa netaji tým, že aj po nedávnom pôrode sa chce páčiť opačnému pohlaviu. Dokonca robí všetko pre to, aby z nej bola poriadne sexi mamina. Smelo si už oblieka aj plavky, ktoré boli v podstate jej pracovným odevom.

Počas vyhrievania sa na slniečku na ňu v týchto dňoch natrafili paparazzi. Tým sa sexi mamičku podarilo zvečniť i vo chvíli, keď jej z plaviek vykukol prsník. 

Samanthu Hoopes zradili plavky. Vykukol jej z nich prsník.
Samantha Hoopes
Zdroj: profimedia.sk

Keď už je reč o Samanthiných prsiach... Blondínka na instagrame hrdo propaguje dojčenie a neskrýva svoje nadšenie. „Jednou z mojich najobľúbenejších vecí je tráviť čas s dieťatkom počas krmenia. Dojčenie pre mňa bolo celkom prirodzené a jednoduché. Ale viem, že to tak nemajú všetky mamičky,” poznamenala na margo toho blondínka a dodala, že mentálne zdravie, oddych a spokojnosť je pre ženu po pôrode to najdôležitejšie.    

Samantha Hoopes si dojčenie užíva.
Samantha Hoopes
Zdroj: Instagram


Galéria

Samantha Hoopes Samanthu Hoopes zradili plavky. Samantha Hoopes si dojčenie Samantha Hoopes si kojenie Samantha Hoopes si v Samantha Hoopes si v Synček Samanthy Hoopes nedávno

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články