Bývalka fešáka z Baywatchu s bradavkami v pozore: Cica, mala by si ísť do Playboya! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Bývalka fešáka z Baywatchu s bradavkami v pozore: Cica, mala by si ísť do Playboya!

Brooke Burke
Brooke Burke
Zdroj: Instagram BB
02.07.2019 22:00

MALIBU - Nie je žiadnym tajomstvom, že David Charvet (47) z Baywatchu sa rozvádza s manželkou Brooke Burke (47). Tá sa však na nedostatok mužskej pozornosti určite sťažovať nemôže. Navyše chlapov aj sama dráždi... Aha!


Brooke Burke bude mať v septembri 42 rokov, do starého železa však nepatrí. Manželstvo s hviezdou seriálu Baywatch jej síce stroskotalo, no hlavu v smútku nemá. Paparazzi ju už pristihli pri bozkoch s iným mužom a dokonca aj istý 24-ročný youtuber sa vyjadril, že je do nej zamilovaný. Ako sám prezradil, jej dcére už stihol povedať, že bude tým najlepším nevlastným otcom. 

Brooke si mužskú pozornosť evidentne užíva a aj sama ich provokuje. Napríklad na svojom instagramovom profile. Tam zverejnila fotku svojho božského tela s do očí bijúcim detailom - bradavky v pozore komentovali aj mnohí diskutujúci. 

Bývalka fešáka z Baywatchu
Zdroj: Instagram BB

Niektorí sa síce pýtajú, či je to vhodné pre matku dvoch detí, iní modelku obdivujú a nevedia sa jej nabažiť. „Mala by si opäť fotiť pre Playboy, si stále neuveriteľne sexi!” zložil jej kompliment jeden z jej obdivovateľov. 

Brooke pre pánsky magazín pózovala už dvakrát – v máji 2001 a v novembri 2004. 

Bývalka fešáka z Baywatchu

Páči sa vám postava Brooke Burke?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 510Galéria

Nástroje k článkuFOTO: Instagram BB, Playboy

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články