Fešák z Baywatchu sa rozvádza: Tejto sexi brunetke teraz kontroluje chrumkavý zadoček! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Fešák z Baywatchu sa rozvádza: Tejto sexi brunetke teraz kontroluje chrumkavý zadoček!

David Charvet ako Matt Brody
David Charvet ako Matt Brody
Zdroj: nbc
15.08.2019 22:00

SAINT BARTS - Už má inú! Herec David Charvet (47), ktorý sa preslávil ako Matt Brody v seriáli Baywatch, je v rozvodovom konaní so svojou manželkou Brooke. Ako najnovšie vyšlo najavo, má už za ňu náhradu. Pozrite, ako si užívali na jachte.


David Charvet a Brooke Burke boli manželmi 7 rokov, keď spolu prestali zdieľať spoločnú domácnosť. Brooke bola ako prvá videná po boku niekoho iného. Paparazzi ju nafotili pri vášnivých bozkoch s neznámym mužom. Neskôr vznikli fotografie Davida odchádzajúceho z reštaurácie s istou blondínkou, táto dvojica sa však k sebe nesprávala nijako intímne. 

Najnovšie vyšlo najavo, že miesto po jeho boku zaujala opäť sexi brunetka. Párik si užíva letné radovánky na jachte v okolí jedného z karibských ostrovov. A nejde o žiadne chvíľkové vzplanutie, keďže dvojici robil spoločnosť Davidov syn a ďalšie dieťa, nešlo však o Davidovu dcéru.
 
Napriek prítomností detí sa však dvojica nijako nedržala na uzde. Nechýbali vzájomné dotyky, herec dokonca kráske skontroloval aj zadoček, keď jej odtiahol spodný diel plaviek. Neskôr sa vášnivo bozkávali či ležali jeden na druhom na palube jachty. Identita brunetky zatiaľ nie je známa. 
David Charvet má novú známosť.
Fešák z Baywatchu sa
Zdroj: Profimedia
Toto je nová žena v Davidovom živote - neskôr na ňom ležala a nechýbalo ani vášnivé bozkávanie.
Fešák z Baywatchu sa
Zdroj: Profimedia

Galéria

David Charvet ako Matt David Charvet má novú Toto je nová žena David Charvet sa dnes David Charvet David Charvet sa s David Charvet má s David Charvet a Brooke

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články