Veľká noc známej sexice: Keby takto vítala šibačov... | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Veľká noc známej sexice: Keby takto vítala šibačov...

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Zdroj: Instagram
22.04.2019 11:00

LOS ANGELES - ...boli by nadšení! Veľkonočnú atmosféru si v týchto dňoch užíva hádam každý. Sociálne siete sú plné tematicky ladených fotografií a jarná nálada opantala aj mnohé celebrity. Modelka Emily Ratajkowski (27) pri tej príležitosti zverejnila sériu záberov, ktorými potešila mnohých mužov.


Emily Ratajkowski patrí k ženám, ktoré sa môžu pochváliť ladnými krivkami. Pre mužov je celkom potešením, že ich rada vystavuje na obdiv. Urobila tak aj v týchto dňoch v rámci špeciálneho fotenia. Známa modelka si vzala na pomoc plyšového zajaca a usilovala sa navodiť veľkonočnú náladu. 

Výsledné zábery stoja za to. Emily na nich pózuje v úspornej spodnej bielizni a so zajačími uškami na hlave. Za zmienku stojí najmä záber, na ktorom vystavila do objektívu svoj zadoček v tangáčoch. Chlapi, ktorý z vás by išiel Emily vyšibať?

Veľkonočné fotky Emily Ratakowski sú provokatívne ladené.
Emily Ratajkowski
Zdroj: Instagram

Emily Ratajkowski ako sexi zajačica v tangáčoch.
Emily Ratajkowski
Zdroj: Instagram

Dodržiavate počas Veľkej noci nejaké tradície?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 384Galéria

Emily Ratajkowski Veľkonočné fotky Emily Ratakowski Emily Ratajkowski ako sexi Emily Ratajkowski a jej Emily Ratajkowski s manželom. Emily Ratajkowski má božské Emily Ratajkowski s manželom. Emily Ratajkowski to svedčí,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články