Pikantné FOTO Princa Charlesa a Camilly: Takto ste ich NIKDY nevideli! | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Pikantné FOTO Princa Charlesa a Camilly: Takto ste ich NIKDY nevideli!

Princ Charles s manželkou Camillou
Princ Charles s manželkou Camillou
Zdroj: SITA
20.03.2019 20:00

BARBADOS - Fíha! Vidieť členov kráľovskej rodiny bez šiat, to sa často nestáva. Bulvárnym fotografom sa však podarilo urobiť pomerne chúlostivé zábery. Princa Charlesa (70) a jeho ženu Camillu (71) nafotili počas návštevy Barbadosu len v plavkách. Svetu sa tak naskytol pohľad aj na ich nedostatky. Budete tiež zrejme prekvapení, na aký vzor budúci panovník stavil...


Princ Charles a jeho manželka Camilla sa momentálne nachádzajú na veľmi zaujímavej pracovnej ceste. V nedeľu zavítali do karibskej oblasti, kde by mali v priebehu 12 dní navštíviť viaceré ostrovy. 

Za sebou už majú pobyt na Barbadose, kde si dopriali oddych a leňošenie na slnku. Ako mnohé hviezdy šoubiznisu, ani oni sa nevyhli objektívom paparazzov. Tí nafotili urodzený pár bez šiat, a tak sú dnes v médiách po celom svete ich fotky v plavkách.

24. marca by mali Charles a Camilla pricestovať do kubánskeho hlavného mesta - Havany. Spolu s prezidentom Miguelom Díazom-Canelom by mali popracovať na zlepšení vzťahov medzi svojimi krajinami. Princ by sa mal stretnúť aj s vybranými podnikateľmi. Nechajme sa prekvapiť, či sa fotografom podarí ešte spraviť nejaké zaujímavé momentky.  

Princ Charles s manželkou Camillou tak, ako ich poznáme.
Princ Charles s manželkou
Zdroj: SITA

Princ Charles s manželkou Camillou ako bežní dovolenkári.
Princ Charles s manželkou
Zdroj: profimedia.sk

Prekvapil vás výber plaviek princa Charlesa?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 989Galéria

Princ Charles s manželkou Princ Charles s manželkou Princ Charles s manželkou Princ Charles s manželkou Princ Charles s manželkou Princ Charles

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články