Škandál v kráľovskej rodine: Idylke medzi Kate a Williamom je koniec... Nevera! | Topky.sk

Nedeľa, 21. júl 2019. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Škandál v kráľovskej rodine: Idylke medzi Kate a Williamom je koniec... Nevera!

Kate a William majú krásnu rodinku.
Kate a William majú krásnu rodinku.
Zdroj: SITA
16.04.2019 17:00

LONDÝN - Krutá realita alebo len fámy? Túto otázku si v súvislosti s najnovšími článkami o princovi Williamovi (36) kladú zrejme mnohí. Médiá sú plné správ o tom, že mal byť svojej polovičke neverný. Kto je ženou, ktorá ho mala zviesť?!


Kate a William tvoria haromonický pár a spolu so svojimi troma ratolesťami sú prototypom ideálnej rodiny. Škandálom sa úspešne vyhýbajú, avšak... V týchto dňoch sa v súvislosti s nimi intenzívne skloňuje slovo nevera. Princ William mal mať románik s rodinnou priateľkou - Sarah Rose Hanbury, markízou z Cholmondeley.

Keď vraj Kate chcela od svojho muža vysvetlenie, on sa údajne len zasmial a tvrdil, že to nie je pravda. Trojnásobná mamička však podľa medializovaných informácií nariadila, aby Sarah Rose a jej manžel lord Cholmondeley boli vyškrtnutí zo zoznamu ich priateľov. Zaujímavé je, že urodzený pár a spomínaná dvojica trávili spolu dosť voľných chvíľ. Bývajú totiž neďaleko vidieckeho sídla Anmer Hall a nechýbali ani na veľkolepej svadbe princa s Kate. 

Princ William mal byť svojej žene neverný s rodinnou priateľkou Sarah Rose Hanbury.
Škandál v kráľovskej rodine:
Zdroj: profimedia.sk

Kráľovský reportér Richard Kay tvrdí, že správy o nevere sú len vymyslené. „Obe strany zvažovali podniknúť právne kroky. Tieto falošné fámy ich poškodzujú,” uviedol pre Mail Online. Viacerí si však myslia svoje. A to, že problémy neobchádzajú ani kráľovskú rodinu a že bez vetra sa ani lístok nepohne...


Galéria

Kate a William majú Princ William mal byť Princ William s manželkou Medzi Kate a William Rodinu Kate a Williama

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články